Şimdi Ve Daima 2. Cilt - Megan Maxwell - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Şimdi Ve Daima 2. Cilt – Megan Maxwell

Şimdi Ve Daima 2. Cilt – Megan Maxwell

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 413
Yazar: Megan Maxwell

1.820 Kişi Tarafından Görüldü

 

Megan Maxwell Kimdir

 

Almanya’nın Nürnberg şehrinde doğmuş fakat hayatının büyük bir kısmını Madrid’de geçirmiş ödüllü bir yazardır. Başarısının ardındaki sırrı, ilk kitabı 2010 yılında basılana dek tüm yayınevlerinin kapılarını aşındırmasını sağlayan inatçılığına bağlayan Maxwell, kararlılığı sayesinde 2011 yılında aşk romanı kategorisinde uluslararası bir ödül de kazanmıştır. O zamandan beri farklı türlerde çok sayıda roman kaleme alan yazar kendisini tam bir hayalperest olarak tanımlamakta ve yaşamanın aynı zamanda hayal kurmak olduğuna inanmaktadır.

 

Yazara ait “Dile Benden Ne Dilersen serisi II. Cilt Şimdi ve Daima” kitap Özeti

 

Judith ve Eric aşk oyununun

kurallarını sil baştan yazıyor.

 

Çalıştığı şirketten istifa etmesine sebep olmasının ardından Judith, Eric Zimmerman’la sonsuza dek ayrı kalmaya kararlıdır. Ayrılığın ardından hayatına nasıl yön vereceğine karar vermek için babasının Jerez’deki evinde inzivaya çekilir. Judith’in ayrılmasının ardından zor günler geçiren Eric ise her yerde onu aramaktadır.

 

Hiçbir zaman pes etmeyi kabullenmeyen Eric sonunda Judith’i bulup onun karşısına çıktığında Judith duygularının hiç de azalmadığını ve fantezilerinin öncesinden daha tutkulu olduğunu fark eder. Ancak bu sefer ilişkinin iplerini Judith ellerine almakta kararlıdır. Tam her şey normale dönerken romantik günlerinin sonu gelir ve Eric’in Münih’e gitmesi gerekir… Yakışıklı sevgilisinden uzak kalmaya dayanamayan Judith de çok geçmeden Eric’in yanına yerleşir ancak bundan böyle, “Dile benden ne dilersen… şimdi ve daima,” demek ile hayatına Eric olmadan devam etmek arasında büyük bir seçim yapmak zorunda kalacaktır…

 

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.