Sevgimin Esareti - Ayşegül Çiçekoğlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sevgimin Esareti – Ayşegül Çiçekoğlu

Sevgimin Esareti – Ayşegül Çiçekoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 454
Yazar: Ayşegül Çiçekoğlu

2.451 Kişi Tarafından Görüldü

“Bu bir veda değil Demir, sadece hoşça kal.”

 

Hayat onu en sevdiklerinin yokluğuyla sınadığında, Demir acısının ve öfkesinin ardına gizlenmeyi seçti.

 

Hazan, kırmızı saçları ve yosun rengi gözleriyle Demir’in kalıplarının dışında, yüzüne hiçbir hüznün gölgesini düşürmeyen, neşeli ve hayat dolu, genç bir kızdı. Babasının ölümünün ardından mecburen sürüklendiği evin tüm kasvetine rağmen yüreğindeki sevince ve umuda gölge düşürmemeyi seçti. Üstelik yaşından beklenmeyecek bir sabır ve umutla kalbine misafir olan sevdaya sahip çıktı.

 

Sevgimin Esareti, ilmek ilmek dokunan bir aşk hikâyesine davet ediyor sizi. Sayfaları çevirdikçe Hazan ile birlikte büyüyüp, Demir ile engellerin üstesinden geleceksiniz!

 

Hayatı karanlık bir esarete mahkum bir adam, Karşına ansızın çıkmış renkli bir kelebeğin hikayesi.

 

Özet

 

Hazan adıyla alakası olmayan renkli umutlu ve sevgiye susamış renkli bir kelebek annesini küçük yaşlarda kaybeden  tüm hayatını  sorumsuz bir babanın ellerinde yurtlarda geçirmiş olmasına rağmen 17 yaşında babasının vefatıyla ülkesinden çok uzaklara başka bir esarete teslim ediliyor.

 

Tüm ailesini kaybetmiş hırsına yenilmiş esarete mahkum edilmiş bir adam karşısında kırmızı yağmurluğu ve renkli şemsiyesi  ile gelen bu kızı hiç istemiyordu çünkü o hayata küsmüş yalnız ve  amaçsız gününü dolduran bir adamdı. Hazan ise bu soğuk sinirli adamı delirtmek için herşeyi yapıyordu

 

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.