Serena - Ron Rash - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Serena – Ron Rash

Serena – Ron Rash

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 426
Yazar: Ron Rash

961 Kişi Tarafından Görüldü

Gözlerini hırs bürüyenlerin dünyasında merhamete yer yoktur.

Yeni evli bir çift olan George ve Serena Pemberton, Boston’dan ayrılıp bir kereste imparatorluğu kurmayı planladıkları Kuzey Carolina dağlarına gelirler. Genç ve güzel bir kadın olan Serena, şaşırtıcı bir hızla yeni hayatına adapte olur, hatta kocasının kerestecilik işinde yükselebilmesi için önlerine çıkan herkesi sindirmeyi başarır.

Serena için huzursuzluk yaratan tek şey, kocasının burada bir geçmişi ve gayrimeşru bir oğlunun olmasıdır. Bunun üzerine bir de kocasına asla bir çocuk veremeyeceği gerçeğiyle yüzleşince genç kadının hırsı kıskançlığıyla birleşir ve küçük çocuğun hayatı tehlikeye girer. Serena, George’un, oğlunu koruduğundan şüphelenmeye başladığındaysa Pembertonların tutkulu evliliği zarar görür ve şok edici bir hesaplaşmaya doğru ilerler.

Özeti

George Pemberton Kuzey Carolina dağlarında kerestecilik yapmakta. Bir iş için Boston’a gittiğinde Serena ile tanışır. Pemberton çifti dağlara geri geldiklerinde bir sürprizle karşılaşırlar.

Mutfak işlerinde çalışan ve patronuna teslim olan daha çocuk yaşta Rachel ve babası tren istasyonunda onları beklemektedir. Karnı burnunda Rachel Pemberton tarafından öldürülen babasının ardından doğum yapar ve tek başına küçük oğlu ile yokluk içinde yaşam savaşı verir.

Serena zekasi ve bilgeliği ile eşinin emrinde çalışan herkesin ve ortaklarının da güvenini kısa sürede kazanır. Pemberton çifti kerestecilik işinde yükselebilmek için önlerine çıkan her engeli ortadan kaldırır.

Hamile kalan Serena doğuma çok az kala bebeğini kaybeder ve bir daha anne olamayacağını öğrenir. Serena artık Rachel ve küçük bebeğin peşindedir. Pemberton oğlunu kurtarmak için para yardımında bulunur. Serena’nın bunu öğrenmesi ile karı koca arasında hesaplaşma başlar

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.