Savaşçı Varis - Cinda Williams Chima - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima

Savaşçı Varis – Cinda Williams Chima

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2016
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 416
Yazar: Cinda Williams Chima

1.930 Kişi Tarafından Görüldü

Gerçek dünya ile efsaneyi ayıran gizemli bir perdenin ardında, birbiriyle mücadele eden iki büyük hane… Büyüye ve onun gizli emanetine hükmetme savaşının ortasında kalan genç bir adam…

On altı yaşındaki Jack, Ohio’nun ufak bir kasabasında harika bir hayat sürmektedir. Onu lisedeki sınıf arkadaşlarından ayıran ise her gün almak zorunda olduğu ilaç ve göğsündeki büyük yara izidir.

Jack bir gün ilacını almayı unuttuğunda aniden kendini hiç olmadığı kadar güçlü ve özgüvenli hisseder. Ancak gücüne hâkim olamayıp futbol seçmelerinde bir oyuncuyu öldürmesine ramak kalınca ürpertici gerçeği öğrenir:

O aslında aramızda yaşayan büyülü insanların oluşturduğu gizli bir topluluğun, Weirlind’in üyesidir.

Bu topluluğun başında da birbiriyle rekabet halindeki Kızıl Gül ile Beyaz Gül Haneleri yer almaktadır ve güçlerinin kaynağı Oyun’dan gelmektedir. Savaşçıların ölümüne dövüştüğü bu turnuvada kazanan hane Weir’i yönetmektedir.

Ve Jack basit bir Weirlind üyesi olmadığını, aynı zamanda son savaşçılardan biri olduğunu, tam da iki hanenin turnuva için oyuncu aradığı bir zamanda öğrenecektir.

“Chima’nın geniş hayal gücünün ürünü olan bu dünyada, şaşırtmaca ve sürprizler, kurgu geliştikçe daha da anlam kazanıyor.

Tıbbi manipülasyonlar, hiyerarşik toplumlar ve eğlencesine kan hırsı gibi konuların işlendiği ahlaki alt metin sürekli gelişirken hızı da asla kesilmiyor.

Macera, fantazya ve bilgisayar oyunu seven okurlar bu kitabın içinde kaybolacaklar.”
-Bulletin of the Center for Children’s Books-

“Kadim büyüleri ve modern gençliği zekice birleştiren bir hikâye.”
Kliatt-

“Sürprizlerle ve entrikalarla dolu, neredeyse kusursuz bir roman…”
-Voya-

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.