Sana Teslim Oldum - Anna Campbell - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sana Teslim Oldum – Anna Campbell

Sana Teslim Oldum – Anna Campbell

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mayıs 2011
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 424
Yazar: Anna Campbell

4.390 Kişi Tarafından Görüldü

Sana Teslim Oldum,Kolay başarılardan, içi boş zevklerden bıkıp usanmış tecrübeli bir çapkın olan Ashcroft Kontu Tarquin Vale’nin iç güdüleri, karşısına aniden çıkı veren taşralı dul Diana Carrick’e karşı çok dikkatli olmasını söyler. Fakat kadın ın sülük gibi utanmaz ısrarcılığıyla, yakışıklı ve günahkâr lordu tamamen gafil avlar.

Güzel bir kadındır ve tüm baştan çıkarıcılığıyla lorda sevgilisi olmak istediğini söylemiştir!

Ancak Ashcroft’un ilgisini asıl çeken, Diana’nın cesareti ya da güzelliği değil, yüzündeki şehvetli maskesinin ardında hissettiği masumiyetidir.


Sona erdiğinde kendisini özgür kılacak bu baştan çıkarma serüvenine büyük bir kararlılıkla atılan Diana, gözlerini çapkınlıklarıyla nam salmış Ashcroft Kontu’nun üzerine diker; bu esrarengiz hovardanın, şeytani bir günahkârlık dışında herhangi bir özelliği olabileceğini aklının ucundan bile geçirmez.

Fakat yakışıklı asilzadenin dudakları büyüleyici, parmakları sarhoş edicidir Hatta ne pahasına olursa olsun saklaması gereken o tehlikeli sır bile Diana’yı Ashcroft’un karanlık cazibesinden koruyamaz.


Ne yaptıklarını bilmeseler de büyük bir coşku içerisinde ateşle oynamaya başlamışlardır. Artık fitil ateşlenmiştir ve hiçbir kaçış yoktur Teslim olmak dışında!

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.