Sana İhtiyacım Var (The Proposition Serisi 1) - Katie Ashley - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sana İhtiyacım Var (The Proposition Serisi 1) – Katie Ashley

Sana İhtiyacım Var (The Proposition Serisi 1) – Katie Ashley

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2015
Eklenme: Ağustos 1st, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 352
Yazar: Katie Ashley

3.612 Kişi Tarafından Görüldü

Sana İhtiyacım Var; Sana İhtiyacım var; Birbirimize muhtaç, düşlerimizde bile günahkârdık…

Emma, nişanlısını ve annesini kaybetmesinin ardından kendisini ölesiye yalnız hissetmektedir. Vücut saati de artık çocuk yapmasını söylemeye başlayınca Emma onu dinlemeye karar verir, ama bir sorun vardır:

Ortada bu iş için bir aday bile yoktur. Ve en umutsuz anında karşısına Aidan çıkar. Ama Aidan çocuk yapmak isteyeceği son kişidir çünkü o çapkın, bağlanma sorunları olan, uçarı biridir.

Birbirlerini tanıyıp önyargılarını aştıktan sonra, Emma ve Aidan kendilerinin de nereye gideceğini bilemedikleri, ateşli, heyecanlı, tutku dolu bir yola girerler. Yolun sonuysa şimdilik puslar ardındadır.

“Sana İhtiyacım Var’ı mutlaka okumalısınız. Bir romansta aradığınız ne varsa bu kitapta bulacağınıza eminim. Seksi ve yakışıklı Aidan’la masumiyet timsali Emma’nın kıvılcım saçan muhteşem hikâyesi.”
SUBCLUBBooks

“Katie Ashley bu kitapla beni hem mutlu etti, hem hüzünlendirdi, hem de alev alev yaktı. Gerçekten muhteşem bir duygu fırtınası.”
Flirty and Dirty Book Blog

“Birbirinden ilginç karakterleri, hiç düşmeyen ateşli temposu ve şaşırtıcı kurgusuyla bu kitap tam anlamıyla baş döndürüyor.”
Publishers Weekly

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.