Şah Mat - Mario Mazzanti - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Şah Mat – Mario Mazzanti

Şah Mat – Mario Mazzanti

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Haziran 2016
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 512
Yazar: Mario Mazzanti

4.466 Kişi Tarafından Görüldü

Şah Mat; Polisle satranç oynayan bir seri katil…

Suç psikiyatristi olarak polise destek vermekte olan Claps’in suçluların davranış profilini inceleyerek olası şüphelileri tespit etmek gibi çetin bir görevi vardır. Ancak bu sefer ortadaki cinayet hiç de basit değildir.

Karşısında acımasız, kararlı, unutulmak istemeyen ve şehrin korkulu rüyası olmayı amaçlayan bir seri katil vardır.

Çözüm hep avuç içinde gibidir ama bir türlü ulaşılamamaktadır, aşılan her bir basamak katilin ininin derinliklerine dalmaktan başka bir işe yaramaz.

“Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve gerçeğin insanın en karanlık hırslarında gizlendiği nefeslerinizi kesecek bir gerilim romanı.”
La Feltrinelli

“Mario Mazzanti ilk kitabını en lezzetli malzemeleri karıştırarak hazırlamış: Satranç, edebiyat, sinema, opera ve asıl mesleği olan cerrahlık.”
Paperblog

Gazete bayisinin içindeki genç adam,kendisine doğru gelmekte olan Adriana Maggesi’ye göz ucuyla baktı. Her akşam olduğu gibi bu farklı yürüyüşü daha uzaktayken tanımıştı:

Neredeyse edepli denebilecek, hatta ona çekici gelen temkinli ve sakin adımlar.O akşam da her sefer olduğu gibi genç adama gözlerinin rengini gösterecek ve parfümünü hissettirecek kadar yakından geçecekti…

Bir an için, bu bir göz yanılsaması bile olsa,kızın kendisine doğru baktığı izlenimine kapıldı.Birkaç saniye sonra kız, gazetecinin önünden geçmişti bile ve gence onu yaşadığı binanın büyük kapısına anahtarı sokarken izlemekten başka bir şey kalmadı.

Genç adam, Adriana’yı izleyen başka gözlerde olduğunu bilemezdi. Bunun kızı canlı olarak son görüşü olduğunu da…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.