Sadece Kız Kardeşler Bilir - Melissa Senate - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Sadece Kız Kardeşler Bilir – Melissa Senate

Sadece Kız Kardeşler Bilir – Melissa Senate

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2017
Eklenme: Ağustos 13th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 368
Yazar: Melissa Senate

1.485 Kişi Tarafından Görüldü

“Hepimiz bunu arıyoruz, değil mi?
Bizi olduğumuz gibi sevecek birini…”

Ally, kariyerinde oldukça başarılı bir avukattır ve çocuk sahibi olmak tek arzusudur; en azından kocasının kendisini aldattığını öğrenene kadar öyleydi.


Sarah, bir kadın dergisinin yardımcı editörüdür ve terfi beklemektedir. Henüz bir buçuk aydır birlikte olduğu Griffen’dan hamile kaldığında hayatının dönüm noktası olacak gerçeklerle yüzleşmesi gerekir.

Zoe, insanlara tavsiyeler veren bir ilişki uzmanıdır ama söz konusu kendisi olduğunda, sorunları çözmede pek de başarılı olduğu söylenemez.

Her biri farklı hayatlara sahip kardeşlerden Ally ve Sarah Solomon’un, üvey kardeşleri Zoe’yle ilişkileri her zaman mesafeli olmuştur. Fakat mecbur kalmadıkça bir araya gelmekten kaçınan bu üç genç kadın, babalarıyla aynı evde yaşamak ve özel hayatlarına dair sorunlarla baş etmek zorunda kaldıklarında, aynı gemide yol aldıklarını geç de olsa fark edeceklerdir.

“Modern zaman ilişkileri oldukça nüktedan ve samimi bir üslupla aktarılmış. Senate her zamanki gibi, bu konudaki ustalığını kanıtlamakta ısrarcı.”
-Goodreads-

“Solomon kardeşlere bazen kızacak ama çoğunlukla hak vereceksiniz. Gerçekçi olmanın yanı sıra sıcacık ve kendinizi iyi hissettirecek bir roman.”
-Boston Globe-

“Aşk, hezeyan, tutku ve hayal kırıklığı… Senate, ilişkilere dair her detayı akılda yer edecek tespitlerle hikâyeleştirmeyi başarmış.”
-New York Times-

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.