Ruby'yi Yenmek "Spotless 2" - Camilla Monk - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ruby’yi Yenmek “Spotless 2” – Camilla Monk

Ruby’yi Yenmek “Spotless 2” – Camilla Monk

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 324
Yazar: Camilla Monk

1.115 Kişi Tarafından Görüldü

Ne yazık ki  adam sadece kemikleri kırmıyor; Kalp-de kırabiliyor.

 

O zamandan beri Island, mükemmel erkek arkadaş olan Alex’te ve çevrimiçi bankacılık güvenliğinde devrim yaratacak bir yazılım projesi olan Ruby’de teselli buldu… daha da kötüsü. Island’ın patronu, Ruby’yi büyük bir servet çalmak için kullandığı iddia edildikten sonra ölü bulunduğunda, onun adını temize çıkarmak ve parayı geri almak ona kalmıştır.

 

Özet

 

Chaptal Adası’nın çılgın maskaralıklarını ve talihsiz şansını takip etmeye geri dönüyoruz. Mart ayından beri Ada’ya neler olduğunu öğrenerek başlıyoruz, onu Tokyo’da bıraktık. Island, Ruby adında bir bilgisayar programı üzerinde çalışıyor.bu, çevrimiçi bankacılık güvenliğinde devrim yaratacak, devam ederek kalbinin parçalarını toplamaya çalışıyor ve Alex adında bir adamla çıkıyor. Bir gün işe gelir ve patronunun öldüğünü öğrenir ve polis bunun intihar olduğunu söyler ve onunla en son konuşan Island’dır.

 

Uyuyan köpeklerin yatmasına izin vermeyen Island, bunun intihar olduğuna ikna olmadığı için biraz araştırma yapmaya karar verir. İçinde casus kanı var… yakalanmayacak… kimse onu yakalamayacak… hava kanallarından gizlice girip olay yerini kontrol edecek.

 

Sonuçta bu sadece bir intihar vakası değil ve FBI/CIA/Polis tarafından  Island’ın gerçekte ne olduğunu öğrenmelerine yardım etmesi için çağrıldığı anlamına geliyor.

 

Bilgisayar becerileri devreye giriyor ve geçmişi, bağlantıları ve deneyimi sonunda suçu çözmede büyük rol oynuyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.