Rota 1 - Leman Veli - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Rota 1 – Leman Veli

Rota 1 – Leman Veli

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 318
Yazar: Leman Veli

863 Kişi Tarafından Görüldü

Güniz Işık, isminin aksine karanlık bir hayata, sevgiden uzak bir aileye gözlerini açmıştır.

 

 

On yedi yaşında, kaldığı çukurdan çıkıp babasının ailesine sığınan Güniz, bu ışıltılı hayatın içinde de karanlığa mahkûm olacağını hiç tahmin etmemiştir. Herkesin ona karşı siper aldığı bu lüks yaşantısını sürdürürken şımarıklığa kapılmadan kendi bildiği yoldan ilerlemeye çalışsa da önüne çıkan engelleri aşmak onun için kolay olmayacaktır.

 

Savaşmaktan bitap düştüğü bir gün, hiç beklemediği anda biri ona elini uzatacaktır: Bulut Atay.

 

Şimdiye kadar herkese kuşkuyla yaklaşan Güniz, Bulut onun tüm koşullarını değiştirmek için çabalamaya başladığında acaba ona güvenebilecek midir? Bulut Atay, onun için güneşi getiren beyaz bulutlar mı yoksa fırtınanın habercisi kara bulutlar mı olacaktır?

 

“Bir gün beni sevebilme ihtimalin için yaptım her şeyi, Gün.”

 

Özet

 

 

 

Güniz Işık, babasının ihaneti sonucu evlilik dışı dünyaya gelmiştir. Doğduğu günden beri hayatı bir mücadele ile geçmiştir. Aile sevgisinden uzak, karanlığın içinde yaşamaya çalışmıştır. Tek istediği yaşadığı çukurdan kendini ve geleceğini kurtarabilmektir.

 

Annesi ile beraber yaşadığı yerden gecenin bir vakti bütün geçmişini geride bırakarak kaçmıştır. Ve bu kaçış onu babasının yanına götürmüştür. Annesinin göz yaşları ile büyümüş Efe, Güniz’in hayatını daha da zorlaştırmaya kararlıdır.

 

Efe, bunun için işe okulda Güniz hakkında kötü dedikodular yayarak başlamıştır.

 

Güniz, hayalini kurduğu geleceği yaşamaya kararlıdır. Ancak bu yolda herkese karşı savaşmaktan yorulduğu anda bir el ona uzanır. Bulut Atay… Güniz’i karanlıktan tekrar ışığına kavuşturabilecek midir?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.