Piyon (The Blackcoat Rebellion #1) - Aimee Carter - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Piyon (The Blackcoat Rebellion #1) – Aimee Carter

Piyon (The Blackcoat Rebellion #1) – Aimee Carter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2016
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 384
Yazar: Aimee Carter

4.012 Kişi Tarafından Görüldü

“Piyon hızlı temposunun yanı sıra kendini derinden hissettiren bir gerilimi de barındırıyor. Kitty mükemmel olmayan bir kahraman ve zor kararlar vererek yoluna devam ederken, okurların da desteğini kazanacağa benziyor.” –School Library Journal

“Bu kitapta her şey var: İsyan, şiddet ve ilk aşk. Carter, derinlikli, genç bir kadın kahraman ve keskin dönüşlerle dolu, sürükleyici bir dünya yaratmış.” –Booklist

Kitty Doe için bu seçim kolay görünüyordu. Hayatını ya bir III olarak sefalet içinde geçirecek ve sevdiği insanları terk etmek zorunda kalacak ya da VII olarak ülkenin en nüfuzlu ailesine katılacaktı.

VII olabilirsin. Eğer her şeyden vazgeçersen…

Eğer Kitty evet derse, ameliyatla başbakanın yeğeni olan, sır dolu bir ölümle hayata gözlerini yuman Lila Hart’a dönüşecek ve Hart ailesinin bir ferdi olarak ünlenip hayatına belki de ilk kez bir mana katacaktı.

Bu işin tek bir şartı vardı: Kitty Doe’nun Lila’nın gizlice başlattığı ve onu ölüme sürükleyen isyanı durdurması gerekiyordu.Gelgelelim Kitty de bu isyanın bir destekçisiydi.

Aldığı tehditler, tuttuğu sırlar ve kendine ait olmayan bir hayatla Kitty’nin hangi yolu seçeceğine karar vermesi ve yeni anlamaya başladığı bu karmaşık oyunda, piyonun ötesine geçebilmeyi keşfetmesi sandığından da zor olacaktı.

On yedi yaşında ölmek… Ne büyük rahatlık…Pazar alanındaki kalabalığın arasından hızla ge­çerken, boynumun arkasına dokundum ve irkilme­mek için kendimi tuttum.

O sabah cildim solgun ve yumuşaktı. Saç hizamın hemen altında sadece bir be­nek vardı. Artık öğle vaktiydi ve sınav bitmişti; cildim,hiçbir zaman çıkmayacak olan siyah boyayla ve asla yok olmayacak çizgilerle gölgelenmişti.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.