Piyasaları Okumak - Finansal Piyasalarda Tahmin Yöntemleri - Hakan Özerol - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Piyasaları Okumak – Finansal Piyasalarda Tahmin Yöntemleri – Hakan Özerol

Piyasaları Okumak – Finansal Piyasalarda Tahmin Yöntemleri – Hakan Özerol

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 160
Yazar: Hakan Özerol

3.435 Kişi Tarafından Görüldü

Piyasaları Okumak; Açık denizlerde göreli olarak özgürce gezinen gemi kaptanları, Marmara Denizi’ne girdiklerinde daha dikkatli davranırlar.

Boğazlar vardır burada; sığlıklar, kayalık bölgeler, akıntılar, tehlikeler vardır. Ne kadar tecrübeli ve bilgili olurlarsa olsunlar, açık deniz kaptanları boğazlara geldiklerinde gergin olurlar ve daha dikkatli yol almaya çalışırlar. Daha da önemlisi, bu suları iyi bilen tecrübeli “kılavuz kaptanlar”a ihtiyaç duyarlar. Yanlarında bir “kılavuz” ile geçerler boğazlardan.

Finansal piyasalarda her şey yolundayken herkes para kazanır. Eğer borsa 30.000 puan artmışsa hemen herkes para kazanmış demektir.

İşler istikrarlıyken ve para kazanılırken yatırımcıların kendilerine olan güvenleri tamdır. Her şeyi biliyor, her şeyden anlıyorlardır. Kendilerini “yetenekli” olarak görüverirler hemen. Başarılı ve yetenekli olduklarını düşündüklerinden kimseye danışmaya gerek görmezler.

Peki ya işler sallantıdayken, piyasaların yönü net değilken ne yapmak lazım?

İşte o zaman yatırımcıya bir “kılavuz kaptan” gerekir. Tecrübeli, piyasaları okumayı bilen ve daha da önemlisi, onlara piyasaları okumayı öğreten bir kılavuz…

Piyasaları anlamak zor olduğu için de onları matematik ve istatistiğe boğmayan bir kılavuz olmalıdır.

Elinizdeki bu küçük kitap, bu iddia ile yazıldı. İçinde matematik ve istatistik barındırmayan, tüm Piyasa Tahmin Yöntemlerini açıklamaya çalışan bir kılavuz…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.