Peri 2 - Öykü Odabaş - KİTAP TANITIMI

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Peri 2 – Öykü Odabaş

Peri 2 – Öykü Odabaş

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 480
Yazar: Öykü Odabaş

13.833 Kişi Tarafından Görüldü

Hayat, herkesi başka şekilde sınıyor. Kaldıramadığınızı düşündüğünüz yaşanmışlıklar, başkalarının yaşadığı olaylar karşısında gözünüze incir çekirdeğini doldurmayacak küçük problemler gibi gelmeye başlıyor.

 

Peri’nin hikâyesi, kaldığı yerden devam ederken unutmamanız gereken tek bir şey var…

 

Her okuduğunuz, sadece hayal ürünü bir kurgu olmayabilir. Canınızı yakacak satırların gerçekliğini öğrendiğinizde, sahte mutlulukların umuduna tutunmaya hazır mısınız?

İlk kitap Devamında ise yaşadıkları sebebiyle iyice içine kapanan kızın iyileşme sürecini okuyoruz. Geçirdiği travma sebebiyle hafıza kaybı yaşayan Peri, babasıyla tanışma sürecindeki tüm kötü şeyleri unutmuştur.

 

Bu onun için iyi bir şey gibi görünse de tekrar hatırlamaya başlarsa daha kötü sonuçları da olabilir. Sizce Peri bu durumu atlatabilecek mi? Yoksa yıllar sonra kavuştuğu babasından sonsuza dek korkacak mı?

 

Özet

 

Peri yaşadığı ufak kaza ve yaşadıklarının getirdiği psikolojik travma ile hafızasını kaybetmiş durumdadır. Yaşadığı tüm olayları unutmuştur.

 

Çünkü yaşadığı tüm kötü olayları, hissettiği kararsızlıkları hatırlamıyordur. Babasının, abisinin ve babasının dostlarının gerçekte nasıl insanlar olduklarını anlama şansı yakalamıştır. 

 

Çünkü onlar aynı evin içinde yaşayan kocaman bir aileler.

 

İkinci kitapta ilk kitaba göre Peri’nin artık bir şeyleri kabullendiğini, babasına ve tüm herkese daha çok alıştığını ve onları sevmeye başladığını okuyoruz.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.