Paramparça Koy Serisi I-II-III. Kitabı - A.M. Kusi - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Paramparça Koy Serisi I-II-III. Kitabı – A.M. Kusi

Paramparça Koy Serisi I-II-III. Kitabı – A.M. Kusi

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 735
Yazar: A.M. Kusi

1.881 Kişi Tarafından Görüldü

Düşen Yıldız “Paramparça Koy Serisi 1” 

 

 

 

Uyuşturucu bağımlılığı ile eziyet çekiyorlar. Ömür boyu sürecek bir rüya için savaşıyorlar. Çaresizliğin küllerinden yeniden doğup sonsuza kadar mutlu olabilecekler mi?

 

Mikel Evans. Tüm dikkatini şantaj ve uyuşturucu bağımlılığıyla başa çıkmaya odakladığından, günlük yaşamına fırsat bulamaz

 

Remy Stone duygularını dizginlemeyi bıraktı. Ve şimdi nihayet Mikel’in dikkatini çektiğine göre, kırmızı bayraklara rağmen ilişkiyi sürdürmeye kararlı. Ancak şiddetli geçmişi onu hastaneye yatırıp kendi gizli gerçeğini ortaya çıkardığında, Remy’nin kararlılığı sarsılır.

 

Ayartma ve nüksetmenin kısır döngüsüne hapsolan Mikel, tek çıkış yolunun ruhunu bu çarpık sırlardan kurtarmak olduğunu biliyor. Ve Remy onu tüm kalbiyle istemesine rağmen, şeytanlarının her zaman aralarına girmesinden korkuyor.

 

Camdaki Sırlar “paramparça Koy Serisi II”

 

 

 

 

Geçmişine sahip çıkıyor. Kalbi sınır dışı. Aralarındaki duvarları yıkıp arzuladıkları aşkı inşa edebilecekler mi?

 

Mia Garcia geçmişinden kaçmaktan bıkmıştır. Küçük kasaba cazibesi ve yeni bir başlangıç ​​sunan yeni bir evle, geçmişini geride bırakmaya ve hayallerinin yoga işini açmaya hazır. Ancak kaba ama bir o kadar da seksi komşusuyla çileden çıkaran bir karşılaşmanın ardından, kızmalı mı yoksa tahrik mi olması gerektiğine karar veremiyor.

 

Andre Stone güzel bir yüze aşık olunmaması gerektiğini bilir. Kendine güvenen inşaatçı, birçok kez yakıldıktan sonra, romantik karışıklıklara yemin etti.

 

Sırları onu parçalayan Mia, yakışıklı müteahhite karşı büyüyen hislerini uzak tutmakta zorlanır. Andre kendini açarken, onun tuttuğu her şeyin tüm umutlarını yerle bir edebileceğini hissediyor.

 

Yerçekimine Meydan Okumak “Paramparça Koy Serisi III”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yetiştirmesi gereken bir genç olan siyahi bir hemşire. Hassas bir kalbi saklayan beyaz bir polis. Yasak tutkularını tatmin etmek için gerekenlere sahipler mi?

 

Bakıcı Belle Jones, kendi ihtiyaçlarını her zaman listenin en sonuna koyar.

 

Şerif Bently Evans, kasabasını korumak için çok çalışıyor… ve duygularını kilitli tutmak için. İlişkiler söz konusu olduğunda, bu, gerçek duygularını kaba mizahın ve çapkın playboy itibarının arkasına gömmek anlamına gelir. Ancak mahsur kalmış bir Afro-Amerikalı genci eve bıraktıktan sonra, hareketini sürdürmesini imkansız kılan büyüleyici bir kadınla tanışır.

 

Bently savunmasız kalmaya hazırken, uğursuz bir uyarı onu arzuladığı kadını ölümcül bir riskten uzaklaştırmaya zorlar.

 

Yargılayıcı bir toplum aralarını açacak mı yoksa güçlü aşklarıyla her şeyi fethedebilecekler mi?

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.