Öyle Bir Uğradım - Maral Atmaca - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Öyle Bir Uğradım – Maral Atmaca

Öyle Bir Uğradım – Maral Atmaca

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2023
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 526
Yazar: Maral Atmaca

869 Kişi Tarafından Görüldü

 

Ukde annesi gözleri önünde babasını öldürdüğünde, bir yıl boyunca bu olayın matemiyle yaşamak zorunda kalır. Artık annesi hapiste, babası ise mezardadır.

 

Sevdiklerini sonsuza kadar kaybettiğini düşünürken trajik bir kaza sonucu kendini bir anda 1998 yılında, yani yirmi beş yıl öncesinde bulur. Zamanın bu noktasında anne ve babası henüz evli değillerdir ve Ukde, ana rahmine bile düşmemiştir.

 

Onların evlenmesinin nedeni annesinin Ukde’ye hamile kalmasıdır. Bunu fark ettiğinde ise kendi doğumunu engellemenin peşine düşer. Onları bir araya getiren karşılaşmaları ortadan kaldırdığında annesini hapisten, babasını da mezardan kurtaracağına inanıyordur.

 

Planını uygulamak için babasının yakın arkadaşı Eflah’ın evinde dadı olarak işe girer ama bu çok da iyi bir fikir değildir çünkü konu aşk olunca tüm tabular yıkılmaya mahkumdur.

 

Yaralasar ve Ötanazi Okulu serileriyle okurların büyük beğenisini kazanan Maral Atmaca, Öyle Bir Uğradım ile okurları günümüzden geçmişe uzanan sıra dışı bir dünyanın içine çekiyor.

 

BİR SABAH VAKTİ SENİ BULMAK,

UYKUDAN UYANMAK GİBİYDİ.

GERÇEKLİĞİ SORGULATAN,

RÜYADA MIYIM DİYE DÜŞÜNDÜREN BİR ANIN BAŞLANGICI GİBİ…

RÜYA DEĞİLDİ,

ORADAYDIN.

SENİ GÖRECEĞİM KADAR YAKIN,

SANA ULAŞAMAYACAĞIM KADAR UZAK…

AMA ORADAYDIN.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.