Ölüm Zamanı - David Hewson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ölüm Zamanı – David Hewson

Ölüm Zamanı – David Hewson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2007
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 495
Yazar: David Hewson

1.511 Kişi Tarafından Görüldü

Ölüm Zamanı; Sara gözlerini açık tutmaya, gördüklerini iyice düşünmeye zorladı kendini. Stefano Rinaldi’nin serdiği, sağ elinin avuç içiyle, sanki satılık bir masa örtüsüymüş gibi düzelttiği şey, insan derisiydi.

Biraz esmerleşmiş fakat açık bir tendi bu ve henüz yıkanmış gibi ıslaktı. Boyundan, cinsel organdan, bileklerden ve son olarak da, deriyi bir bütün olarak çıkarabilmek için omurgayla bacak arkalarından kabaca yarılmıştı.

Sara, bunun bir kabus olmadığından emin olmak ve sadece bilmek adına o şeye dokunmamak için kendiyle savaştı… “

Sara Farnese sessiz Vatikan okuma odasında eski zamanlar hakkındaki yazılar üzerinde çalışırken, kilisenin yakınında vahşi bir cinayet işlenmişti. Ardından, delirmiş bir adam kanlı bir çanta ile Vatikan’a vardı ve aniden Sara’nın masasına doğru yürüdü. Sara’ya göstermek istediği şeyler vardı…

Çok geçmeden Sara, her biri bir Hıristiyan şehidinin ölümünü sembolize eden korkunç ve kurnaz bir cinayetler serisine içinden çıkamayacağı bir şekilde dâhil olmuştur.

Dedektifler Costa ve Rossi, katilin izini sürüp yakalamak için yardım etmek ve Sara’yı, karşılaşması muhtemel olan korkunç sondan korumak için olaya dâhil olmuşlardı.

“Hewson okuyucuyu merakta bırakıyor… Sonuna kadar süren aralıksız bir şüphe ile sinirlerinizi geriyor… “
Daily Telegraph

“Şimdiye kadar okuduğumen olağanüstü macera romanı… Işıl ışıl parıldayan St Peter’s Meydanı’nını gözünüzün önüne getirebilirsiniz…”
Cape Times

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.