Öfkeli "Made in Jersey 3" - Tessa Bailey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Öfkeli “Made in Jersey 3” – Tessa Bailey

Öfkeli “Made in Jersey 3” – Tessa Bailey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 246
Yazar: Tessa Bailey

1.264 Kişi Tarafından Görüldü

Fabrika tamircisi Duke Crawford, SportsCenter’ı huzur içinde izlemek istiyor.

 

Ne yazık ki, boşanmış dört kız kardeşle yaşamak pek bir sessizlik sağlamadığı gibi, ilişkiler konusundaki duruşunu da değiştirmiyor. Ancak, bir bağlılık fobisi arkadaşı tökezleyerek hayatına girip onu iyileştirip heyecanlandırdığında, koruyucu içgüdülerini inkar edemez.

 

Samantha Waverly’nin erkek kardeşi onu imkansız bir duruma soktu. Tek çıkış yolu mu? Devasa, huysuz, gladyatör benzeri Duke ile evlen – elbette gösteriş için. Sözler vermez – ne kadar kolay bozulabileceğini çok iyi bilir – ve bu bir istisna değildir.

 

Aralarındaki kabaran çekim büyüdükçe, ipsiz ilişkinin etrafındaki çizgiler bulanıklaşıyor. Ama Duke ve Samantha’nın evliliği sadece şov amaçlı…yoksa öyle mi?

 

 

Özet

 

Aklındaki son şeyin bir kadın olduğu ve birinin dikkatini çektiği kesindi.

 

Duke, Spor Merkezinin tadını çıkarmak ve kız kardeşlerinin evinde yarattığı kaostan uzakta bira içmek için biraz huzur ve sükunet istiyordu. Artık yaralanıp askerden emekli olduktan sonra fabrika tamircisi olarak çalıştığına göre tek amacı buydu.

 

Üçüncü Vardiya’nın o güvenli sığınak olduğunu düşündü, ama baştan çıkarıcı ve ilginç bir esmer ön kapıdan içeri girdiğinde. Ona karşı koyamadı ve o andan itibaren huzuru kayboldu.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.