Neferet'in Laneti Seri 3 - P. C. Cast - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Neferet’in Laneti Seri 3 – P. C. Cast

Neferet’in Laneti Seri 3 – P. C. Cast

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 202
Yazar: P. C. Cast

783 Kişi Tarafından Görüldü

Şikago, yıl 1893. Annesi ölen Emily Wheiler, gençlik ve güzelliğinin keyfini çıkaramadan Wheiler Malikânesi’nin hanımı haline gelir. Babası, gelişen şehrin önde gelen isimlerindendir ve Emily’den annesinin tüm görevlerini üstlenmesini beklemektedir.

 

Emily ise âşık olmak ve kendine ait bir yaşam kurmak istemektedir. Babasının partilerinden birinde yakışıklı bir genç, Emily’yi fark edince genç kızın hayalleri gerçekleşecekmiş gibi görünür. Ta ki babası, Emily’nin herkesle görüşmesini yasaklayana ve hiddet dolu yanını ortaya çıkarana kadar. Böylece Emily en çok güvendiği adamdan intikam alma arzusuna kapılacak ve bu hisler karanlık günlerin başlangıcı olacaktır…

 

Zoey’nin en büyük düşmanının gizli geçmişini keşfedin…

 

Karanlık Her Zaman Yolunu Bulur.

 

P.C Cast Kimdir

 

1960 yılında ABD’nin İllinois eyaletinde doğdu.

 

P.C. Cast, sürekli istekli ve ilginç öğrencileri tarafından ilhamla kuşatılan bir halk okulunda birinci sınıf üniversite öğrencilerine eğitim vermektedir.

 

P.C. Cast’e ilham veren başka bir kol ise vampir tamamlama okulu gibi fikirleriyle onun mükemmel ajansı Meredith Bernstein olmuştur.

 

İnsan psikolojisine güçlü bir kurgu daha eklemek gerekirse, onun biyolojik babasına da Gece Evi’ndeki vampirlerin dünyasını doğurduğu için teşekkürler etmek gerekir. P.C. Scottie köpekleri ve kedisi Patchy Poo The Pud ile birlikte Tulsa’da yaşamaktadır

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.