Milyarder ile Röportaj - J. Kenner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Milyarder ile Röportaj – J. Kenner

Milyarder ile Röportaj – J. Kenner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2023
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 174
Yazar: J. Kenner

1.649 Kişi Tarafından Görüldü

Bay Stark’ın hala bazı sırları var…

 

Release Me’nin onuncu yıl dönümü kutlamaları için, münzevi milyarderle ve onunla ilgili günlük yazıları, mektuplar ve özel röportajlardan oluşan bu benzersiz ve tamamen orijinal derleme geliyor.

 

Damien’ın orijinal üçlemedeki pek çok olaya dair daha önce hiç anlatılmamış bakış açısının yanı sıra arkadaşları, ailesi ve iş arkadaşlarıyla yaptığı röportajlarla bu kitap-da tüm stark hayranları için mutlaka okunması gereken bir roman

 

Özet

 

Aloha milyarderi, güzellik kraliçesi, birlikte en güçlü çiftler, bu yüzden Evelyn, Damien’la röportaj yapması için bir muhabir gönderdiğinde, ailesi ve en yakın arkadaşlar. Muhabir Damien Stark her şeyiyle kendi dramasını getiriyor ve bu normal bir röportaj değil gibi görünüyor.

 

Sert adam Damien, güçlü erkek rolü oynayarak onu hizaya çekiyor ama röportaj yapılan erkek kardeşi ve yengesi, en iyi arkadaşları Jamie, Ryan ve Ollie ve tabii ki dadıları Bree ile. Lena Bridge’in bir kanlı gibi geldiği açık.

 

Ancak günlük yazıları ve annesine ve kızına yazdığı mektuplar, akıldan çıkmayacak kadar heyecan vericiydi!

 

Bu röportaj, Damien Stark’ın erken dönem rahatsız edici hayatına daha fazla pencere açmıştı. Bundan sonra ne olacağını öğrenmek için sabırsızlanacaksınız.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.