Mahrem - Anna Campbell - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mahrem – Anna Campbell

Mahrem – Anna Campbell

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2009
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 302
Yazar: Anna Campbell

2.622 Kişi Tarafından Görüldü

Mahrem Anna Campbell kitabından, Sadece birkaç öpücük nasıl bu kadar fırtınalı bir arzu yaratabilir?

Güzel Grace Paget kaçırılmış, gizlice uzaktaki bir çiftliğe götürülmüş ve hiç tanımadığı bir adamın her arzusunu karşılaması söylenmiştir, eğer bu isteği yerine getirmezse hayatını kaybedecektir.

Grace onu kaçıranların sandıklarının aksine bir fahişe değildir ve hayatını kurtarmak için her türlü riski göze alacaktır fakat birden kendini bu tanımadığı yakışıklı adam tarafından baştan çıkarılmış bir halde bulur. Adamın gözlerindeki bir şey Grace’e onun göründüğü kadar acımasız olmadığını fısıldar.

Sheene’in, bu kadının çiftliğe neden ve nasıl getirildiğine dair hiçbir fikri yoktur. Bir mahkûm gibi kilit altında tutulan ve herkes tarafından “deli” olarak tanınan bu adam hayatını geri kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır fakat Grace’in büyüleyici güzelliği bütün amaçlarını unutmasına sebep olur. Ve onun yanından bir an bile ayrı kalmak istememesine rağmen Grace’in zorla çiftlikte tutulmasına da dayanamaz.

Birlikte onları tuhaf bir şekilde bir araya getiren bu güce karşı gelmeleri gerekmektedir. Ancak o zaman birbirlerine ait olacaklardır. Sonsuza kadar…

bir deli düşünün ki delilik ona çok yakışıyor amcası onu bir yere hapsetmis ve tum mal varlığını yönetiyor . Bir gece odasında bulduğu güzeller güzeli bir kadın

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.