Liman Malikhane Serisi - Krıstı Ann Hunter - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Liman Malikhane Serisi – Krıstı Ann Hunter

Liman Malikhane Serisi – Krıstı Ann Hunter

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2023
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Yazar: Krıstı Ann Hunter

1.576 Kişi Tarafından Görüldü

Onur Savaşı I

 

Haven Manor Serisi

 

Katherine “Kit” FitzGilbert, on yıldan uzun bir süre önce Londra sosyetesine sırtını döndüğünde, bir daha balo salonuna ayak basmamaya karar verdi.

 

Graham’la tanıştıktan sonra Kit, hayatında ilk kez her şeyin farklı olmasını dilediğini fark eder ama onun ne istediğinin hiçbir önemi yoktur.

 

Geri Dönüş II

 

Daphne Blakemoor on iki yıl boyunca kendi tenha dünyasında yaşamaktan son derece mutluydu. İhtiyacı olan her şeye sahipti -sevdiklerine, gerçek bir yuvaya ve hayal gücünü şımartmak için zamana.

 

Chemsford’lu Marquis William’ın hayattaki asıl amacı babasının tam tersi olmaktır.

 

Hayatlarını geçmişten saklanarak geçirdiler.

 

Evimin Hayali III

 

Jess Beuchene, ölü olduğunu düşündüğü ailesinin hayatta ve tehlikede olabileceğini öğrendiğinde, sırlarının ancak bu kadar uzun süre gizli kalabileceğini anlar.

 

Çaresizlik, onu eski bir aile günlüğündeki ipuçlarını deşifre etmesine yardım etmesi için tarih ve eserler uzmanı olan Derek Thornbury’ye getirir. Geçmişin gerçeğini ortaya çıkarma arayışları, birlikte bir geleceğe yol açacak mı?

 

Arayış  0.5

 

Margaretta Fortescue’nun Londra toplumundan umutsuzca kaybolması gerekiyor ve tek umudu, yakın zamanda toplumun gözünden uzakta kendine bir hayat kuran başka bir genç kadının söylentilerini takip etmektir. Araması onu, dikkat çekmemek için tüm çabalarına rağmen yerel avukat Nash Banfield’dan kaçamadığı Marlborough pazar kasabasına götürür.

 

Nash’in tek istediği sessiz, sakin bir hayat; riskler veya sürprizler yok.

 

Ama Margaretta’nın kaçtığı gerçeği, sonunda kalbini bir aşk şansına açmaya değecek mi?

 

Aşkın Mirası 1,5

 

Sarah Gooding, Densbury’nin yaşlı Dowager Kontesine değerli bir broşu geri verdiğinde, bunun canlı kadının refakatçisi olarak bir işe yol açacağı hakkında hiçbir fikri yoktu. Dowager’ın en küçük torununa bu kadar hayran olmayı da beklemiyordu, halbuki konumlarındaki fark onun hayallerinden hiçbir şey çıkmayacağı anlamına geliyordu.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.