Kör Talih - Müjde Aklanoğlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kör Talih – Müjde Aklanoğlu

Kör Talih – Müjde Aklanoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 720
Yazar: Müjde Aklanoğlu

2.460 Kişi Tarafından Görüldü

 

O Aşka İnanmaz Ve Arkasını Kimseye Dönmez… Büyük holdinglerin karizmatik başkanı,sınırsız servetin deskop sahibi : Arda Mertoğlu! Topluma mal olmuş eşsiz bir CEO…

 

Kadınların yüreğine taht kurmuş pervasız bir kral. Çalışanlarının iyilik timsali, sert görünümlü müsamahasız patronu… Ama işler hiç ummadığı anda tersine döndü!

 

Ufacık bir kız; eskaza hayatına giriş yaptı,yaşamının tüm merkezine bir kraliçe idamesinde izinsizce oturarak,yüreğindeki yasak toprakları savaşmadan teslim aldı. Ve tüm dengeler altüst olurken, terazinin kantarı kaçtı. Evet Arda patavatsız oldu, Hazal düşünceli…

 

Arda milyonlarla banyo yapıyordu; Hazal babası para vermezse; meteliğe kurşun değil kurusıkı bile atamıyordu… Asiydi ama gurursuz değil… Tamam, mahalle arası,edep yuvası,her çetrefilli işin olduğu arka mahalle bir ortamda büyümüş, ünlüleri televizyonda görüp, beyaz atlı prensle ilgili hayaller bile kurmamıştı. Keza asosyal hayatında,masalların gerçekleşmeyeceğini bilen ender genç kızlardandı.

 

Okulunun birincisi,babasının şamar oğlanı,abisinin bezelye beyinlisi,annesinin biricik kuzusu,ailenin dil yumağı,asi bebeciği…Çirkin ördek yavrusu; Hazal… O,daracık kaderin çemberinden inadına geçmek isteyince, istediklerinin arasında sıkışıp kalarak, Kör bir Talih’e denk geldi!

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.