Kollarımdaki Yabancı (The Trap Trilogy Serisi 1) - Tracy Anne Warren - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kollarımdaki Yabancı (The Trap Trilogy Serisi 1) – Tracy Anne Warren

Kollarımdaki Yabancı (The Trap Trilogy Serisi 1) – Tracy Anne Warren

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mayıs 2011
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 356
Yazar: Tracy Anne Warren

5.769 Kişi Tarafından Görüldü

2007 RITA Ödülü – En İyi İlk Roman

Gelinin yerine geçmek ne kadar zor olabilirdi ki…

Violet Brantford hayatı boyunca kendini hep Raeburn Dükü Adrian Winter’ın arzulu kollarında hayal etmiştir. Oysaki Dük, Violet’in şen şakrak, toplum önünde daha gösterişli tıpatıp ikizi Jeannette ile evlilik hazırlığı içindedir. Ancak Jeannette düğün törenine yalnızca dakikalar kala hayatını dükle birleştirme kararından vazgeçer. Dudu dilli Violet çok geçmeden kendini beyazlar içinde bulur; kardeşinin yerini almıştır. Kısa sürede cemiyet içinde parmakla gösterilen bir hanımefendi olan Violet hayal bile edemeyeceği fantezileri yaşarken gerçek kimliğini bir sır gibi saklamaya devam eder.

Adrian ise kendi düşüncesine göre ne yaptığının farkındadır. Her ne kadar Jeannette bencil ve aklı havada olsa da Winter ismini taşıyacak mükemmel bir eş görüntüsü çizmektedir. Fakat dünyalar tatlısı masum eşi onu her defasında şaşırtmakta ve mantık evliliğine dair beklentilerini kökünden değiştirmektedir. Planda yokken Dük’ün içine tarifsiz bir aşk ateşi düşer. 

“Tarihi aşk romanı tutkunlarının bayılacağı yepyeni bir soluk.”
-Romance Reviews Today-

“Mükemmel bir romantizm için muhteşem bileşenlere sahip. Fazlasıyla tatmin edici. Tam puan!”

Ailelerinin parasal durumunu düzelmesi ve ünvan için Dük Adrian Winter ile evlenmeye karar veren Jeannette aniden evlenmekten vazgeçer ve yerine kız kardeşi Violeti geçirmekte tereddüt etmez.Violet ise Adrian’a uzun zamandır aşıktır.Ablasının zorlaması,Adrian’a olan aşkı,ailenin onuru için bu teklifi kabul eder.
Nikah günü kimse farketmeden yer değiştirirler..
Violet Adrian ile evlenir.
Adrian ise flört ederken son derece hoşlandığı Jeannette’nin nişanlandıktan sonra şımarıklıkları ve bencillikleri yüzünden ikilemde kalmış,birde nişanlısının aşığı olduğu yönünde duyumlar aldıktan sonra da işin bozulmasını da için için arzu etmektedir.
Evlendikleri geceden sonra karısının masum olduğunu anlayan,sevecenliği ve sıcaklığı ile Jeannette (Violet) in etkisine giren Adrian her geçen gün karısına daha da bağlanmaktadır.Onun olgun davranışları,duyarlılığı,sıcaklığı ile evlilikleri nedeniyle
İkiside çok mutludur duygusal ve bedensel uyumları ile hayatlarının en güzel günlerini yaşamakta balayıları çok güzel geçmiştir.Ama Violet kocasının ona her sarılışında kız kardeşinin adını duyması ona büyük bir hayal kırıklığı yaraymaktadır.
Kız kardeşi anlaştıkları gibi İtalya’ya halasının yanına Violet kılığında gitmiş sevdiği Kocası olması gereken Adran’ın yakın arkdaşı olan Mark Toddy ile mektuplaşmaktadır.Toddy’nin mektupları Violete gelmekte o da kız kardeşine göndermektedir.
Violet ise Adrianın evini,hizmetlilerini annesini karakteri ve güzelliği ile feth etmiştir..Ama bu tehlikeli durum Violeti kıskaç gibi sarmalamıştır..

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.