Koleksiyoncu (Theodore Tate Serisi 2) - Paul Cleave - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Koleksiyoncu (Theodore Tate Serisi 2) – Paul Cleave

Koleksiyoncu (Theodore Tate Serisi 2) – Paul Cleave

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 475
Yazar: Paul Cleave

1.041 Kişi Tarafından Görüldü

Koleksiyoncu kitabından, Katilleri kaçırıp koleksiyonunu yapan tehlikeli bir akıl hastası ve hapishaneden yeni çıkan eski dedektif Tate…

Ölümler, kundaklanan evler ve ortadan kaybolan insanlar arasında kana bulanan yolunu aydınlatması için Tate en küçük bir ipucunu bile atlamamalı.

“Kalbinizi sıkıştıracak bir seri katil romanı.

Christchurch’te insanlar kayboluyor. Bir psikoloji profesörü olan Cooper Riley, bir gün işe yaramıyor. Öğrencilerinden biri olan Emma Green eve dönemez. Eski polis Theodore Tate dört aylık bir hapis cezasından serbest bırakıldığında, Green’in babası ondan Emma’yı bulmasına yardım etmesini ister.

Ne de olsa Tate, bir yıl önce bir DUI kazasında onu neredeyse öldürdüğü için hapisteydi, bu yüzden ona borçlu. Büyük zaman. İkisinin de bilmediği şey, eski bir akıl hastasının, büyüyen seri katil hediyelik eşya koleksiyonunun bir parçası olarak insanları esir tuttuğudur. Şimdi en büyük koleksiyoncu eşyasını elde etti gerçek bir katil.

Bu arada, ipuçları Tate’i üç yıl önce kapatılan akıl hastanesi Grover Hills’e geri çekmeye devam ediyor. Orada çok kötü şeyler oldu.

Hayatta kalmayı başaranlar anılarını gömmeyi tercih ederdi. Emma Green ve Cooper Riley’i canlı bulma şansı varsa, Tate’in Grover Hills’in karanlık geçmişini ortaya çıkarmaktan başka seçeneği yoktur.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.