Köle - Işıl Parlakyıldız - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Köle – Işıl Parlakyıldız

Köle – Işıl Parlakyıldız

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 273
Yazar: Işıl Parlakyıldız

3.707 Kişi Tarafından Görüldü

Kudretli bir prensin bir köleye duyduğu tutku… Bir kölenin efendisine olan aşkı…

Aslında Prens Edward’ın aklını kurcalayan sorunun yanıtı gayet basitti. İkisi de sadece bedenlerinde özgürdüler. Edward ne prensti, Jaymie ne bir köle. Dudakları, gözleri, elleri özgürce konuşuyordu. Birbirlerine haykıramadıkları, söylemek isteyip susmak zorunda kaldıkları cümlelerdi sevişmeleri.

Veliaht Prens Edward yatağını nice kadınlar süslerken tutkuyu kölesinin gözlerinde bulduğunda aşık olabileceğini hiç düşünmemişti. Her istediğini elde etmiş bencil Prens, Köle Jaymie’nin aşkıyla baş edebilecek mi?

Aşkı için savaşırken onu sırtından kimler vuracak?

Kaybedişi, Dudakları, gözleri, elleri özgürce konuşuyordu. Sevişmeleri, birbirlerine haykıramadıkları, söylemek isteyip susmak zorunda kaldıkları cümlelerdi.  intikamı ve pişmanlığı bulacağınız romanda iliklerinize kadar sevgiyi yaşarken, roman aşkın her halini size sunacak. Sizi şehvetin, masumiyetin ve acının derinliklerine çekecek…

Gözyaşlarınız akarken tutku teninizi ısıtacak…

Alıntı

Aşk olsun Jaymie bana neden bir kardeşin olduğunu söylemedin? dedi Kraliçe. Jaymie o anda ne diyeceğini bilememiş Ben bildiğinizi sanıyordum Kraliçem diyebilmişti sadece köleliğin getirisi her zaman suçu kabul et kuralına uyarak.

Seni affediyorum. Tabii senin yanlışın yüzünden kardeşini cezalandıracak değilim. Aksine onu ödüllendireceğim. Gözleri kısılmış yüzünde hain bir sırıtış vardı. Jaymie meraklanmış ama kafası hala eğik önüne bakıyordu. Kraliçe merakını gidermek ister gibi konuşmaya devam etti.

Kardeşine talih kuşu kondu. Bu gece prensin yatağına girecek. Onu güzel hazırla dediğinde genç kızın başından aşağı kaynar sular dökülmüştü.

Tek hayali kardeşiyle birlikte özgürlüğünü elde edip bu saraydan kurtulmaktı. Şimdi kurduğu bütün hayaller üzerine yıkılıyordu.

Önüne eğdiği kafasını kaldırdı ve ilk defa Kraliçenin gözlerine baktı.

Efendim o daha on üç yaşında. diyebildi.

Küçük kız gelip ablasına sarılırken ikisinin de gözlerinden yaşlar süzülüyordu.

Daisy nasıl seni görmesine izin verdin?

Benim suçum yok.

Kreşteki çocuklara oyun oynatıyordum. Küçük prens düşüp kolunu kırdı.

Marie’yi çağırdım sonra Kraliçeyle kreşe geldiler. Kraliçe kimin suçu diye bağırınca ben kimse suçlanmasın diye ortaya çıktım dedi Daisy suçlu suçlu. Jaymie kardeşine göz yaşlarıyla sarılırken Senin hatan değil. Seni nasıl prensin yatağına sokar Bunda bir iş var. Bekle beni Marieyle konuşup geleceğim bir yolunu bulacağız.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.