Kolay Piyano I - Sevinç Ereren - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kolay Piyano I – Sevinç Ereren

Kolay Piyano I – Sevinç Ereren

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2007
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 187
Yazar: Sevinç Ereren

7.641 Kişi Tarafından Görüldü

Kolay Piyano I  kitapı, piyanoya yeni başlayacak olanlar için birinci basamaktan itibaren teorik, pratik ve repertuara yönelik olarak düşünülmüştür.

Görsel açıdan küçük yaş gruplarına seslense de farklı yaş gruplarından yeni başlayan her öğrencinin temel piyano tekniklerini ve nota bilgisini almak için yararlanabileceği, farklı ülkelerin, farklı coğrafyaların çocuk ve halk müzikleri ile senfonik müziklerden oluşmuş bir içerikle hazırlanmıştır.

Çalgı eğitimi çocuğunuzu yaşamı boyunca olumlu etkileyecek başta akademik ve sosyal alanlarda olmak üzere birçok disiplinde başarılı olmasını sağlayacak bir süreçtir.

Zihinsel kapasitede artış, ritim duygusu ve reflekslerde gelişme, sabır, yoğunlaşabilmede kolaylık, disiplinli çalışma alışkanlığı, birlikte iş yapabilme yeteneği gibi konularda, ilerleyen yıllarda yaşamını kolaylaştıracak değerler kazandırır.

  • Nasıl oturmalıyız, ellerimizi nasıl tutmalıyız
  • Sağ ve sol elin parmak numaraları
  • Piyanoda aşağı ve yukarı, sus ailesi
  • Hangisi eşit hangisi değil, noktaları birleştirelim
  • Yeni notalar, yeni renkler, nota ailesi
  • Her adımda bir nota, piyanoda tuşlar
  • Müziğin temeli matematiktir.

Elinizdeki bu KOLAY PİYANO  I, anlattığımız öykü misali yıllarca süren samimi bir birikimin yine samimi bir yansımasıdır. Pedagojik bir yaklaşımla çalışılmıştır. Çocuklarımızın da içinde doğup büyüdüğü kültürel yapıyı özümsemiş.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.