Kızıma Mektup - George Bishop - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kızıma Mektup – George Bishop

Kızıma Mektup – George Bishop

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2010
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 149
Yazar: George Bishop

469 Kişi Tarafından Görüldü

Tokatla biten bir kavga,

 

Elizabeth’i on beşinci doğum gününün arifesinde Baton Rouge’daki evinden kovar. Annesi Laura endişelenmeye başladı. Liz’in dönüşünü beklerken suçluluk duygusuyla harap olan Laura, “kızına her zaman söylemek isteyip de asla söyleyemediğim her şeyi” iletmeyi umarak bir mektup yazmaya başlar.

 

Acı verici derecede samimi itirafında Laura, Louisi ana kırsalındaki sorunlu ergenlik dönemine, ailesinin onaylamamasına rağmen sevdiği bir çocukla yaşadığı acı ve tatlı ilişkisine ve asla unutamadığı kişisel bir trajediye dair anılarını paylaşıyor.

 

Sürükleyici bir kitap olan Kızıma Mektup anneler, kızlar ve reşit olduğumuzda hepimizin öğrendiği dersler üzerine yürek burkan bir roman.

 

George Bishop Kimdir

 

1992’de gönüllü İngilizce öğretmeni olarak Çekoslovakya’ya yurtdışına seyahat etmeden önce Los Angeles’ta sekiz yıl aktör olarak çalıştı. Ex-pat hayatından o kadar zevk aldı ki Türkiye, Endonezya’da yaşadı ve öğretmenlik yaptı. , Azerbaycan, Hindistan ve son olarak Japonya. New Orleans’taki Loyola Üniversitesi’nden lisans, Wilmington’daki North Carolina Üniversitesi’nden MFA ve Vermont’taki School for International Training’den MA derecesine sahiptir.

 

Öyküleri ve denemeleri The Oxford American, The Third Coast, Press, American Writing ve Vorm (Hollandaca) gibi yayınlarda yer aldı. İlk romanı Kızıma Mektup, 2010 yılında Ballantine Books tarafından yayınlandı; ikincisi The Night of the Comet 2013 yazında yine Ballantine ile birlikte çıktı.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.