Kendini Aşka Bırak (Derrings Serisi 2) - Sophie Jordan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kendini Aşka Bırak (Derrings Serisi 2) – Sophie Jordan

Kendini Aşka Bırak (Derrings Serisi 2) – Sophie Jordan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 368
Yazar: Sophie Jordan

3.274 Kişi Tarafından Görüldü

Portia Derring, büyükannesinin bütün ısrarlarına rağmen evlilik fikrine bir türlü ısınamamıştır; annesi gibi, yolculuklara çıkarak dünyayı keşfetmenin hayalini kurar. Ancak Derring ailesinin son dönemlerde yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle büyükannesi, Portianın varlıklı bir erkekle evlenerek ailesini bu parasal güçlükten kurtarmasını ister.

Heathston Moreton, cemiyet hayatının gözde bekârıdır. Tanınmış aileler kızlarını Heathle evlendirerek bu soylu ve zengin aileye dâhil olmak için birbirleriyle yarış halindedirler. Ancak Heath, ailesinde önceki nesillerde görülen ve deliliğe neden olan kalıtsal bir hastalığı bahane ederek evlilikten kaçar.

Yakışıklı Kontun çapkınlıkları dillerde dolaşırken, aile büyükleri de onu evlendirmek için kolları sıvar. Ancak bu dikkafalı genç adamı evlendirmek hiç de kolay değildir.

Fırtınalı bir günde, küçük bir kaza bu kadın ve erkeği karşı karşıya getirir. Aralarında kıvılcımlanan tutku, aşka dönüşebilecek midir?

Özeti

Portia bir Dükün kız kardeşi olmasına rağmen beş parasızdır. Erkek kardeşinin borçları tüm mülklerini ellerinden almış onları çaresiz bırakmıştır.

Portia’nın büyükannesi ise genç kızı bir an önce zengin bir taliple evlendirmeye kararlıdır. Fakat Portia son derece maceraperest ve özgür ruhlu bir kızdır. Evlilik düşüncesine kesinlikle uzaktır.

Büyükannesinin planıyla Moreton kontu ile tanışmak üzere yola çıktığında fırtınalı bir gecede yolun ortasında mahsur kalır. Bu durumdan kurtulmak için yardım bulmaya kararlı olan Portia son derece vahşi ama bir o kadar da yakışıklı adamla tanışır.

Heath ile geçirdiği uzun bir gece genç kadının tüm duygularını ve aklını karıştırır fakat sabah olup herkes yoluna gittiğinde Portia bu yakışıklı vahşinin Kont Moreton olduğunu öğrenir. Evlilikten kaçan iki insan tutkuyu reddedemeyeceklerini de zamanla anlayacaktır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.