Kendine İyi Bak - Arda Erel - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kendine İyi Bak – Arda Erel

Kendine İyi Bak – Arda Erel

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 225
Yazar: Arda Erel

45 Kişi Tarafından Görüldü

Bir şeyler yolunda gitmediğinde, sen kendi yolunda gitmiyorsun demektir. Hayat sana armağan edilmişken, sen o armağanı yaşayamıyorsun demektir.

 

Toplum, ailen, arkadaşların ya da sevgilin… Kendini birilerinin dediklerine göre şekillendirdikçe, kendinden uzaklaştığının farkında mısın? Benliğinden, isteklerinden, arzularından kopuyorsun. Başka bir sen yaratıyorlar, sen de “o” oluyorsun. Özüne in. Kendine koş. O zaman sen de düzelirsin, gittiğin yol da.

 

Kendine iyi bak…

 

Arda Erel Kimdir

 

7 Ağustos 1995 tarihinde doğmuştur. Yazı yazmaya çok küçük yaşta günlük tutarak başladığını söyleyen Erel, günümüzün sosyal medya fenomenlerinden biridir.

 

Bir arkadaşının tavsiyesi ile Twitter hesabı açarak sosyal medyaya adım atan yazar, gönlünden kopan sözleri en doğal haliyle hesabında paylaşmaya başlamıştır. Fakat sözlerini paylaşırken kendi adını vermediğinden, bu sözleri başkaları tarafından izinsiz şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

 

Bu durumdan rahatsız olan genç yazar, sözlerini paylaşırken ismini de belirtmeye başlamıştır.

 

Sözleri büyük bir kesim tarafından beğenilen ve sözlerini ünlü insanların bile hesaplarında paylaştığı Erel, aslan burcudur ve reklamcılık bölümü okumaktadır.

 

Üzgün ve umutsuz insanlara umut ışığı olan genç yazarın yakın zamanda “Senin İçin” adlı ilk kitabı yayınlanmıştır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.