Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum - Veronique Maciejak - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum – Veronique Maciejak

Kendimi Kaybettiğim Yerde Buldum – Veronique Maciejak

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mayıs 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 268
Yazar: Veronique Maciejak

903 Kişi Tarafından Görüldü

 

Son altı yıldır bölgesel bir radyoda hem muhabirlik hem de fedakârca üstlendiği fazladan sorumluluklarla doldurduğu hayatı artık ona anlamsız gelir. Eskiden onu coşturan kıvılcımı yitirmiş, hayattan ne istediğini bilemez olmuştur.

 

Üstüne üstlük patronundan bunca emeğin karşılığını da göremeyince içindeki boşluk her geçen gün daha da büyür. Ta ki başarılı ve karizmatik yazar Julien Vascos ile yaptığı sıra dışı kitabı hakkındaki röportaja kadar.

 

“Kitabınızın ismi belli mi?”

 

“‘Kendini Bulma Yolculuğu’”

 

“Kendini bulmaktan kastınız nedir?”

 

“Artık kaçmayı bir kenara bırakıp nihayet yaşamaya başlamak için insanın kendisini tanıması. Otuz yıl boyunca benim yerime bir başkası yaşıyormuş gibi kendi hayatıma seyirci kaldım. Bugünse artık nerede olursam olayım gerçekten hayat dolu ve özgür hissediyorum.”

 

Emma arzuladıklarına, değerlerine, beklentilerine, ailesine ve geçmişte yaşadığı ilişkilerine kafa yoracağı yolculuğuna işte böyle başlar. Seçimlerinde gerçekten özgür müdür? En derin inançlarının beynine nasıl kalıcı bir şekilde kök saldığını fark edebilecek midir? Uzun zamandır onu esir almış olan, başkalarını memnun etme gayretinden nasıl kurtulacaktır?

 

Peki siz, Emma’yla kendi yolculuğunuza çıkmak ister misiniz?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.