Kayıp - Amy Gentry - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kayıp – Amy Gentry

Kayıp – Amy Gentry

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 19th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 264
Yazar: Amy Gentry

13.016 Kişi Tarafından Görüldü

Her çocuğun bir sırrı vardır.
Her anne yalan söyler.

On üç yaşındaki Julie Whitaker gecenin bir yarısı odasından kaçırılmıştı. Buna tanık olan tek kişi ise kız kardeşiydi. Ailesi bu kaybın ardından mahvolmuş olsa da bir arada kalmayı başarmıştı ve Julie’nin hâlâ hayatta olduğunu umuyorlardı. Sonra bir akşam sıradan olmasına rağmen devamında herkesi sarsacak bir şey oldu:

Kapı çaldı. Julie dönmüştü. Mucizevi bir şekilde hâlâ yaşıyordu. Herkes mutlu olsa da Julie’nin annesi Anna’da şüphe kırıntıları uyanmaya başladı. O içini kemiren soruları susturamıyordu. Artık özel dedektiflik yapan emekli bir polis, Anna ile iletişime geçince acı dolu bir arayışa adım atacaklardı. Kapılarında ansızın beliren genç kız gerçekten Julie miydi? 

En çok beklenen gizem romanlarından biri… Gentry’nin romanı ismimiz ve ailemizin oluşturduğu benliğimize değil, hayatta kalarak ve intikamın çağrısına kulak vererek oluşturduğumuz benliğe dair inanılmaz bir hikâye.
The New York Times Book Review Bir anne, kız, dedektif, aile, striptizci ve daha birçok karakter bu hikâyenin altyapısını oluşturuyor. Fakat Amy Gentry’nin gerçekçi tasviri Kayıp’ı diğer gizem ve gerilim romanlarından ayırıyor… Sadece nasıl biteceğini merak ettiğinizden değil, karakterlere bağlanacağınız için de bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız. 
The Austin Chronicle Gentry’nin bu ilk romanı Gillian Flynn’in Kayıp Kız’ını akla getiriyor. O kadar gizemli ki kendi ailenizin geçmişinden bile şüphe duymaya başlayabilirsiniz. 
Entertainment Weekly Bu roman öyle farklı ve öğretici ki… Kendi türünde öne çıkan, sonunu öğrenmek için sayfaları hevesle çevireceğiniz bir kurgu. Kayıp inanılmaz bir ilk roman. 
The Dallas Morning News 

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 264

İlk Baskı Yılı : 2019

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.