Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1 - Dilara Keskin - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1 – Dilara Keskin

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1 – Dilara Keskin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 343
Yazar: Dilara Keskin

3.933 Kişi Tarafından Görüldü

Dilara Keskin Kaybolmuş Ruhlar Sarayı I:Kraliçenin Kızı ile okurları hem tarihsel hem de mistik bir yolculuğa çıkarıyor. Kaybettiğimizi sandığımız duygular; aşk, öfke ve ihanet üçgeninde yeni anlamlar kazanıyor.

 

Şimdiyse savaşın kazananı belli olmak üzere. Zirakov ülkesinin Kraliçesi Irina, bu savaşın kazananı olmak için kimsenin beklemediği bir hamle yaparak kızı Kitana’yı casus olarak Senteria’ya gönderir. Amacı Kitana’nın ülkeyi içten parçalamasını sağlamaktır.

 

Fakat Senteria Kralı Estes, Kitana’yı; veliaht olarak görülen oğlu Vincent’le evlendirmeye karar verince Zirakov Prensesi’nin planları altüst olur.Böylece Kitana bir anda kendini kanlı bir taht oyununun ortasında bulur.

 

İki düşman aile, iki düşman ülke:Zirakov ve Senteria.

 

Özet

 

Annesinin planına göre Kitana, Senteria’yı içten parçalayacak ve Zirakov tahtını hakedecekti. Ancak Kitana, Senteria’ya geldiğinde hiçbir şey onların düşündüğü gibi olmuyor. Senteria Kralı Estes, Kitana’yı veliahtı olarak gördüğü oğlu Vincent ile evlendirmeye karar veriyor.

 

Böyle olunca Kitana kendi ülkesindeki taht kavgaları yetmiyormuş gibi bir de Senteria’daki kavgaların ortasında kalıyor. Ayrıca asla tahmin etmeyeceği şekilde bir de eşe sahip olmak zorunda kalıyor.

 ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆                                          ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.