Katran Karası - Güneş Demirel - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Katran Karası –  Güneş Demirel

Katran Karası – Güneş Demirel

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mart 13th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 416
Yazar: Güneş Demirel

1.985 Kişi Tarafından Görüldü

Ben neredeyim, kimim, unutmam an meselesiydi… Kelimelerle tarif edemezdim, kalbim yerinden fırlayıp onun kalbini yakalayacaktı neredeyse… Sevmek ne garip şey… Alıp yüreğime bassam ya da öpsem doyar mıyım?

Hayatı koca bir bilmece olarak görenler için nefes aldığımız her dakika aslında bir sürprize kapı aralar. O sürprizler bazen neşe bazen hüzün getirir bize. Aşk da o sürprizlerden biridir.

Katran karası gecelere yatar, ansızın açan pırıl pırıl güneşli sabahlara uyanır insan. Yağmur’un hayatına basit bir top darbesiyle giren Özgür, kalbi aşkla çarpan bir adamın bir kadının hayatına nasıl sürprizler taşıyabileceğinin kanıtı adeta.

Can dostu Suna’nın güvenli limanına sığınmış, kendini ‘fazladan’ her türlü duyguya çok erken kapamış, gelecekten çok geçmişe bakarak yaşama yanılgısına kapılmış bir kadının adım adım yüzünü nasıl da aşka, sevgiye çevirebileceğini anlatan ‘böyle hayatlar da var’ dedirten bir roman…

Edebiyatın genç ve güçlü kalemi Güneş Demirel yine en sahici duygularımızla yüzleşmemiz için sayfalar dolu süren bir serüvene davet ediyor bizi…

Yalnızlığı hayatının temel ilkesi haline getiren Yağmur, iyi bir işe ve parlak bir geleceğe sahip olmasına rağmen mutlu değildi.

Tatil için gittiği Ağva’da, tatsız bir şekilde tanıştığı Özgür’le yakınlaşırken, hayatının yön değiştirmesine engel olamayacaktı.

Yıllar sonra hiç tanımadığı ailesiyle yolları kesiştiğinde, onları kendi dünyasına alacak mıydı?

Peki, kendisi gibi inatçı bir adamla nasıl başa çıkacaktı?

Aslında Özgür için de hiçbir şey kolay değildi. Kozasına hapsolmuş, çıkmamakta kararlı bir kelebekle ne yapacak, renklerini gökyüzüne nasıl savuracaktı?

Aşk, savaşırken mi kuvvet kazanacaktı?

“Katran Karası – Güneş Demirel” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.