Kaşıbeyaz - Seda Özerbay - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kaşıbeyaz – Seda Özerbay

Kaşıbeyaz – Seda Özerbay

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 447
Yazar: Seda Özerbay

6.488 Kişi Tarafından Görüldü

Akın Ateşdağlı, nam-ı diğer KAŞIBEYAZ… Karanlık ve sırlarla dolu bir gece, kapıdan giren masum yüzlü bir güzelden etkilendiğinde, onun, mekânına hile yapmak için gelen bir profesyonel olduğunu bilemezdi!

 

Hazal Erdoğdu… İlk defa girdiği bir kumarhanede, kâğıt sayma konusundaki becerisini kullanarak, kendinden emin bir kumarbaz rolünü oynamalıydı. Hiç beklemediği bir anda, bakışları kurşuni bir çift gözle çarpıştığında, benliğini esir alacak bir aşka doğru çekildiğini fark edemedi.

 

Yolları birbirinden tamamen farklı iki rakipten biri tecrübeli bir kumarbazken, diğerinin sadece kalbini koyduğu bu oyunda ne kadar şansı vardı?

 

Aşkın her ortamda filizlenebileceğini hatırlatan Seda Özerbay’ı tebrik ederim.”

 

Adı geçtiğinde herkesin çekindiği, başarılı ve karizmatik bir KUMARHANE SAHİBİ… Dahi düzeydeki matematikçi kimliğini, sıradan yaşam tarzının ardında gizleyen bir GENÇ KIZ… Ve asla bir araya gelmeyecek bu iki insanı, aynı tutkuya hapseden bir oyun!

 

Özet

 

Asla onun mekanında hile yapamazsınız, yapanın da bedeli ağır olurdu. Peki, bir gece kumarhanesine gelen gizemli bir kadının hile yaptığını fark ederse ne olur?

.

Hazal; bir matematik dahisi ve yazılım uzmanı. Sayılarla arası müthiş. Ailesini borç batağından kurtarmak için kısa bir süre içinde büyük bir meblağ toplamak zorundadır.

 

Bunun en kestirme yolu ise büyük kumarhanelerden geçiyor.  Ya peki yakalanırsa?

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.