Karanlıkta Bir Kapı "Waxways -1" - Scott Reintgen - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlıkta Bir Kapı “Waxways -1” – Scott Reintgen

Karanlıkta Bir Kapı “Waxways -1” – Scott Reintgen

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2023
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 352
Yazar: Scott Reintgen

855 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kavga çıktığında geçitte altı kişiydik. Biri, yanlış kişiye yanlış sözler söyledi. Herkes geçitte büyü yapılmayacağını bildiği halde işler çığırından çıktı. Büyü, hedefini şaşırdı. Ve hepimiz kendimizi ıssız, yabancı, ürkütücü bir yerde bulduk.

 

Birimiz yolda öldü.

 

Üçümüz birlikte büyüdük.

 

Dördümüz büyü taşıyıcılarımızı doldurmuştuk.

 

Beşimiz eve dönmeye çalışıyoruz.

 

Hepimizin bir sırrı var.

 

Hangimiz hayatta kalacağız?

 

Özet

 

Yanlış  bir büyünün onları vahşi doğada mahsur bırakmasının ardından eve canlı dönmek için mücadele eden altı genç büyücüyü konu alan bu fantastik gerilimde Ölümcül Bir Eğitim ile tanışıyor .

 

Ren Monroe dört yılını kendi kuşağının en iyi büyücülerinden biri olduğunu kanıtlamak için harcadı. Ancak  yüksek puan alıp Balmerick Üniversitesi’ndeki büyük okullardan birine giremezse hiçbir anlam ifade etmeyecek.

 

Theo Brood’a girin. Zengin olmak günah olsaydı çoktan cehenneme giden yolu yarılamıştı. Başarısız ve felaketle sonuçlanan bir parti numarasının ardından kader ikisinin yollarını tatilden bir gün önce halka açık Waxways yolu portalında kesiştirir.

 

Theo’nun cezası burslu çocuklarla eve gitmektir. Bu hiçbirine pek uymuyor.

 

Bir kavga çıkar. Kaosun ortasında portal büyüsü arızalanır. Altı öğrencinin tamamı okulun güvenli kampüsünden alınıp ıssız bir yere bırakılır. Ve bunlardan biri vardığında öldü.

 

Hayatı boyunca hayatta kalma modundaydı ancak hiçbir sihir karmaşık sırlara ya da karanlık ormanda onları takip edenlere hazırlayamaz…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.