Kana Susamış (Kara Mürekkep Günceleri 2. Kitap) - Elle Jasper - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kana Susamış (Kara Mürekkep Günceleri 2. Kitap) – Elle Jasper

Kana Susamış (Kara Mürekkep Günceleri 2. Kitap) – Elle Jasper

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 400
Yazar: Elle Jasper

1.422 Kişi Tarafından Görüldü

Kana Susamış ; Dövme sanatçısı Riley Poe, Savannah’ın gizli yanlarını bildiğini sanıyordu-ta ki erkek kardeşi bir vampir tarikatı tarafından ele geçirilene dek. Ateşli vampir Eli Dupre ile birlikte hareket ederek, erkek kardeşini geri aldı.

Fakat cesareti ve eşi benzeri olmayan kan grubu yüzünden bazı çok kötü kan emiciler için karşı konulamaz bir cazibe kaynağı haline geldi.

Yaşayan ölü düşmanları tarafından kendisine kurulan bir pusudan zar zor kurtulduktan sonra kendisine saldıranlardan belirli özellikler kazandı: duyuları yükseldi, refleksleri şimşek gibi oldu ve gerçekdışı bir güç kazandı.

Eli, yeni vampirik eğilimlerini kullanması için Riley’i eğitmeye başladı. Riley’nin ihtiyacı olacağını hayal bile etmediği yetenekleri ve kontrolleri ona öğretti. Fakat yeni bir özellik-azılı bir vampirle telepatik bağlantı özelliği-ortaya çıktığında, Riley katil yeniden saldırmadan önce onu durdurmak için yeni yeteneklerini test etmesi gerektiğini biliyordu.

Uzun süredir kendi başının çaresine bakmaya alışkın olan Riley, yardım isteme konusunda sorunlar yaşamaktaydı. Hatta aşık olduğu güçlü vampirden bile…

“Ellie Jasper fena halde iyi bir yazar”
-Kerrelyn Sparks-

“Güney stilinde cayır cayır yanan ateşli vampirler.”
-Kerrelyn Sparks-
New York Times Çok Satan Yazar

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.