Kafes "Sakın Gözlerini Açma" - Josh Malerman - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kafes “Sakın Gözlerini Açma” – Josh Malerman

Kafes “Sakın Gözlerini Açma” – Josh Malerman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 540
Yazar: Josh Malerman

846 Kişi Tarafından Görüldü

2014’ün en çok ses getiren, haftalarca kendi türünde Amazon’da 1 numarada kalan, 16 ülkeye satılan ve Universal Studios’un film haklarını aldığı Kafes, şimdi Türkçe çevirisiyle okurları ile buluşuyor!

 

This Is Horror Ödülü – En İyi Roman

 

Michigan Notable Book Ödülü

 

Bram Stoker Ödülü – En İyi İlk Roman Finalisti

 

Goodreads En İyi Korku Romanı Finalisti

 

James Herbert Korku Ödülü Finalisti

 

Shirley Jackson Korku Ödülleri Finalisti

 

Dışarıda bir şey var…

 

Görülmemesi gereken korkunç bir şey… Ona atılan bir bakış kişiyi ölümcül bir deliliğe sürüklüyor. Ne olduğunu ve nereden geldiğini ise kimse bilmiyor.

 

Malorie ve iki çocuğu, olayların başlangıcından beş yıl sonra hayatta kalmayı beceren bir avuç insan arasındaydı.  Fakat onları bekleyen yolculuk tehlikelerle doluydu. Tek bir yanlış hamle ölümlerine yol açabilirdi. Ve onları takip eden bir şey vardı.

 

Bu bilinmeyene doğru gözbağının karanlığında yaptığı yolculukta Malorie sık sık geçmişi hatırlıyordu. Bilinmez tehlikenin karşısında bir araya gelerek hayatta kalmaya çalışan, kendisini de aralarına kabul ederek onu da kurtaran ev arkadaşları teker teker aklına geliyordu: Bir zamanlar yabancı olan bir grup insanın birer birer kapısını çaldığı evde kurdukları ortak hayat… Ancak sağ kalan ve kapılarını çalan insanlar arttıkça ortaya yüzleşmeleri gereken bir soru çıkmıştı: Herkesin aniden delirdiği bir dünyada kime güvenilebilirdi?

 

“Çok iyi, çok başarılı ve doğrudan yazılmış büyük bir takdirle okuduğum çarpıcı bir roman. Josh Malerman, işini hızlı konuşan ve ne yaptığını bilen bir meleğin edasıyla yapıyor.”Peter Straub

 

“Tüyler ürperten bir ilk kitap. Malerman okuyucuyu soğukkanlı ve acımasız anlatımıyla diken üstünde tutuyor. “Kirkus Reviews

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.