İsmimi Hatırla - Erkut Söğüt - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İsmimi Hatırla – Erkut Söğüt

İsmimi Hatırla – Erkut Söğüt

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 152
Yazar: Erkut Söğüt

709 Kişi Tarafından Görüldü

 

İsmimi Hatırla , futbol menajeri ve Deadline’ın yazarı Erkut Söğüt’ün son teklifidir.uluslararası futbolun karanlık tarafına ışık tutan. Son roman, Afrika futbol akademileri ile Avrupa’ya insan kaçakçılığı arasındaki gerçek hayattaki bağlantıları araştırıyor.

 

Gecekondulardan tribünlere. Her zaman senden bir parça isteyecekler. Çaresiz bir çocuğun karanlık bir sırrı vardır.

 

Tek seçeneği, evini terk etmek ve daha iyi bir yaşam umuduyla Avrupa’ya giden hain yolculukla yüzleşmektir. Genç bir gazeteci, böylesine çaresizliği yaratan sistemi yıkmaya kararlıdır.İç içe geçmiş, daha iyi bir dünya yaratmayı istemekten başka bir şey için avlanmayan iki hayat.

 

Afam gelecek vaat eden genç bir futbolcu ama yıldız olmaya hazır değil.  Hristiyan bir misyoner olan Sam, ona dünyayı – en iyi kulüpte bir deneme – vaat ettiğinde, Afam bu şansın üzerine atlar. Ancak işler kısa sürede kötüye gider ve Sam’in gizli amaçları olduğu anlaşılır. Arkadaşı Leye’ye Sam’in istenmeyen ilerlemelerini itiraf ettiğinde, şaşırtıcı bir yoldaş bulur.

 

Çocuklar intikam için bir plan yaparlar, ancak işler planladıkları gibi gitmez ve çok geçmeden kaçarlar.

 

Aynı zamanda, İngiliz araştırmacı gazeteci Annabel, karanlık akademileri kolaylaştırmanın yanı sıra genç Afrikalı çocuklara paralarını ayırmak için yanlış sözler veren futbolun en üst seviyesinden birinin ve Belki de hükümet, acımasız insan kaçakçılarının bu gençleri Avrupa’ya getirip modern köleler haline getirmelerinin önünü açıyor.

 

Çok geçmeden Annabel kendini gerçeğe çok yakın bulur ve çok güçlü bazı insanlar onu susturmak ister.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.