Hayat Çok Kısa 3.Cilt - Abby Jimenez - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hayat Çok Kısa 3.Cilt  – Abby Jimenez

Hayat Çok Kısa 3.Cilt – Abby Jimenez

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2023
Eklenme: Eylül 17th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 341
Yazar: Abby Jimenez

627 Kişi Tarafından Görüldü

İki karşıt zıtın, sevimli bir köpeğin ve her günü dolu dolu yaşamanın anlatıldığı parlak ve dokunaklı bir romantik komedi.

 

 

Vanessa Price, dünyayı dolaşma hayalinin peşinden gitmek için işinden ayrıldığında, her anı yakalamanın mutluluğunu paylaşan milyonlarca YouTube takipçisi kazanmayı beklemiyordu. Onun için her günü dolu dolu yaşamak sadece bir slogan değil. Annesi ve kız kardeşi 30 yaşını hiç görmemişlerdir ve Vanessa hiçbir şeyi olduğu gibi kabul etmek istemez.

 

Ancak üvey kız kardeşi aniden Vanessa’yı küçük kızının gözetimine bırakınca, hayat “günlük macera”dan “bir sonraki seviye kötü”ye (artık saçta bonus bebek kusmuğuyla birlikte) dönüşür. Vanessa’nın yardım teklif etmek için gelmesini beklediği son kişi yan taraftaki ateşli avukat Adrian Copeland’dır. Sonuçta onu çok az tanıyor. Kimse onu onun Gizli Bebek Terbiyecisi olduğu ya da onunla ve geriatrik Chihuahua’sıyla çok fazla zaman geçireceği konusunda uyarmadı.

 

Artık hissetmemeye yemin ettiği şeyleri hissediyor. Çünkü Adrian’a aşık olmaktan daha kötü olan tek şey onun asla göremeyeceği bir gelecek için biraz umut bulmaktır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.