Hava uyanıyor Seri I - Elise Kova - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hava uyanıyor Seri I – Elise Kova

Hava uyanıyor Seri I – Elise Kova

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Şubat 21st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 304
Yazar: Elise Kova

3.275 Kişi Tarafından Görüldü

Hava uyanıyor Seri I – Elise Kova; Bilmeden içlerindeki en güçlü büyücülerden birinin – Veliaht Prens Aldrik’in – hayatını kurtardıktan sonra, kendini onun dünyasına çekildiğini bulur. Şimdi geleceğine karar vermeli:

Büyüsüne sarıl ve bildiği hayatı terk et ya da büyüsünü ortadan kaldır ve her zaman olduğu gibi kal.

Solaris İmparatorluğu, başkenti birleştirmeye bir zafer uzağındaydı ve nadir görülen büyüsel bir yakınlığın sahibi, on yedi yaşındaki kütüphaneci çırağı Vhalla Yarl savaşın seyrini değiştirebilirdi.

Vhalla, Büyücüler Kulesi’ndeki gi­zemli büyü topluluğundan uzak dur­ması gerektiğini bilerek büyümüştü ve kitapların sessiz dünyasında oldukça mutluydu. Ancak farkına varmadan, gelmiş geçmiş en büyük büyücüler­den biri olan Prens Aldrik’in hayatını kurtardıktan sonra, yavaş yavaş onun dünyasına doğru çekildiğini hissedi­yordu.  Gölgelerde dolanan kudretli güçlerle birlikte, Vhalla’nın kararsızlı­ğı ona sandığından çok daha fazlasına mal olacaktı.

“Hava Uyanıyor’a bayıldım! Bu romanda Operadaki Hayalet ve Külkedisi, Elise Kova’nın mükemmel bir şekilde yarattığı dünyada bir araya gelmiş.”

“Hava uyanıyor Seri I – Elise Kova” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.