Harika Sürtük - Christina Lauren - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Harika Sürtük – Christina Lauren

Harika Sürtük – Christina Lauren

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Haziran 2016
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 160
Yazar: Christina Lauren

5.517 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk = Aşk

Heyecan + Sonsuzluk = Bennett x Chloe 0 + 0 = ?

Şimdi biraz zamanda geri dönme vakti. Chloe ile Bennett’in arkadaşları yeni aşklara yelken açarken tatlı sert çiftimizin hayatında olanlar kaçırılmayacak kadar eğlenceli.

Chloe iş konusunda yeni bir başlangıç yaptığı için çok hırslı. New York’ta açacakları yeni şubeyle ilgili yapılması gereken tonlarca şey var.

Ancak Bennett ayrılığın ardından sevgilisiyle biraz baş başa kalmak istiyor. Paris’te birlikte geçirecekleri yalnızca birkaç haftacık…

“Zekice, seksi ve doyurucu. Dalında klasik olmaya aday.”
-Tara Sue Me-

Nihayet Chloe ikna olduğundaysa bu işin sürpriz bir sona doğru gideceği bellidir.

Annem her zaman, bana her açıdan denk olacak bir kadın bulmamı söylerdi.“Senin hayatını, kendi hayatının önüne koyacak kimseye gönlünü kaptırma.

Senin kadar korkusuzca yaşayan güçlü birine âşık ol ve onun yanında yürü. Daha iyi bir adam olmayı sana istetecek kadını bul.”Hayatımı gerçek bir cehenneme çeviren, sanki bana karşı çık­mak için yaşıyormuş gibi görünen kadını bulmuştum; çenesini kapalı tutmak için ağzını bantlamak istediğim kadar… öpmek de istediğim kadını bulmuştum.

Sevgilim, eski stajyerim, Bayan Chloe Mills. Harika Sürtük.En azından eskiden, ona ümitsizce âşık olduğumu göremeye­cek kadar aptal ve kör olduğum zamanlarda onu böyle görüyordum.

Hakikaten, daha iyi bir adam olmayı bana gerçekten istetecek kadını bulmuştum.

Korkusuz olana gönlümü kaptırmıştım. Çoğu zaman onunla iki dakikadan fazla yalnız kalamadığım oluyordu.Hayatım: Sonunda kızı kapmıştım fakat onu neredeyse hiç göremiyordum.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.