Hafıza (Multiversum Serisi 2) - Leonardo Patrignani - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hafıza (Multiversum Serisi 2) – Leonardo Patrignani

Hafıza (Multiversum Serisi 2) – Leonardo Patrignani

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mayıs 2015
Eklenme: Eylül 5th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 352
Yazar: Leonardo Patrignani

1.886 Kişi Tarafından Görüldü

Hafıza , Paralel evrenler, dünyayı içinden çıkılmaz bir hapishaneye dönüştürüyor. Bu hapisten kurtulmanın tek yolu ise hatıralar…

Alex, Jenny ve Marco, Çoklu Evren’in sonsuz yollarında kaybolmanın nasıl bir his olduğunu yaşayarak öğrenmiştir. Oysa şimdi, yalnızca hatıralarını görebildikleri, Memoria adlı zihinsel boyutun kapalı kafesinden nasıl çıkacaklarını bilememektedirler.

Parçası oldukları uygarlığın sona ermesinden yüzyıllar sonra, yeryüzünde yeni bir çağ başlamıştır ve üç gencin, yüzyıllar sonra bu yeni çağa uyanmalarını sağlayan, geçmişlerinde saklı sırrı keşfetmeleri gerekmektedir.

Alex, Jenny ve Marco hatıralarını kullanarak bu sonsuz mahkûmiyetten kurtulmanın bir yolunu bulabilecek midir?

“Büyüleyici bir hikâye; maceranın nasıl biteceğini öğrenmek için bir an önce son sayfaya ulaşmayı arzulayacaksınız…”
-La RepubblIca-

“Zaman ve mekânda yapılan merak uyandırıcı bir yolculuk, bir yapboz ve sınırları olmayan bir aşk hikâyesi… Kısacası, elinizden bırakamayacağınız bir kitap.”
-Licia Troisi-

Her zamanki gökyüzüydü.Her zamanki yüzlerdi.Yer altı sığnağıydı, ışığı tekrar görebilmek için duvara oyulmuş bir delikti, kayıttan sonra diskin sonuna gizlen­miş sessizlik gibiydi. Var olmayan bir dünyada, olmayan mekanlarda bir yer.

Geleceğin olmadığı gerçeklikte bir za­man. İskambil oynarken en kritik zamanda desteden çıkan joker gibiydi.Ancak o an için kafesten başka bir şey değildi. Zihnin bir oyunuydu. Gerçekçi, inandırıcı, doğru olduğu hissini uyandıran bir oyun.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.