Güçsüz “Chestnut-Springs-3” - Elsie Sılver - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Güçsüz “Chestnut-Springs-3” – Elsie Sılver

Güçsüz “Chestnut-Springs-3” – Elsie Sılver

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: ŞUBAT 2023
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 356
Yazar: Elsie Sılver

623 Kişi Tarafından Görüldü

İki çocukluk arkadaşı. İki kırık kalp. Her şeyden uzaklaşmak için doğaçlama bir yolculuk. Tüm bunların olması gerekiyordu. Sonuçta yıllardır arkadaşca yaşıyorum.

 

Ama hokey tutkunu Jasper Gervais artık bana bir arkadaş gibi bakmıyor. Ve o da bana öyle dokunmuyor.

 

Hayranlarına göre o, televizyondaki yakışıklı ve yetenekli sporcudur. Ama benim için o hala hüzünlü gözleri ve altın kalpli kayıp çocuk.

 

Yıllardır gizlice sevdiğim adam.

 

Bu yüzden, düğün günümde hayatım altüst olduğunda, onun gelip beni kurtaracağını düşünmek bana mantıklı geliyor. Ve dünyası başına yıkıldığında, bu iyiliğin karşılığını vermek için orada olacağım.

 

Ama baş başa ne kadar çok zaman geçirirsek, Jasper da o kadar arkadaş gibi hissetmiyor. O, şimdiye kadar istediğim ve asla sahip olamayacağımı düşündüğüm her şeye benziyor.

 

Duygularımız doğrudan doğruya değil. Onun geçmişinin acısını ve benim bugünümün gerçekliğini çarpıtıp döndürüyorlar.

 

Jasper Gervais beni istiyormuş gibi davranıyor.

 

Ama yıllarca beni geri çevirdikten sonra bunu kanıtlaması gerekecek.

 

Özet

 

Jasper, Sloane’un kuzeninin çiftliğine taşınıp orada yaşadığında birlikte büyüdüler. Sloane, Jasper’ı ilk gördüğünden beri ona aşıktır ve ikisi belirli nedenlerden dolayı birbirlerinin etrafında dans etmişlerdir.

 

Geçmişi nedeniyle Jasper oldukça metanetlidir ve etrafındaki insanlara kapalıdır. Sloane düğün gününde nişanlısını terk etmeye karar verdiğinde Jasper oradadır ve ikisi birlikte zaman geçirirken Sloane kendini toparlayıp ne yapacağına karar verir.

 

Bu kitapda Jasper Çok şey yaşıyor ve sonunda Sloane’a olan hislerini teslim etmesi ve olayların daha fazlasına dönüşüyor…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.