Gölge ve Kan - Kerri Maniscalco - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gölge ve Kan – Kerri Maniscalco

Gölge ve Kan – Kerri Maniscalco

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 359
Yazar: Kerri Maniscalco

1.855 Kişi Tarafından Görüldü

Asil bir İngiliz ailesine mensup 17 yaşındaki Audrey Rose ayrıcalıklı bir hayatı sürmektedir, ama toplumun beklentilerinin aksine gizli ve tekinsiz bir dünyası da vardır. Çünkü genç kız, amcasına adli tıp laboratuvarında otopsi konusunda yardım etmektedir. Ama Audrey bir gün kendini amansız bir katilin peşinde bulur ve hayatı tek kelimeyle tersyüz olur…

 

Kerri Maniscalco’nun satış rekorları kıran serisinin ilk kitabı Gölge ve Kan, hafızalarda iz bırakacak karakterleri, sürpriz gelişmeleri, eşsiz İngiltere tasvirleri ve görkemli finaliyle yılın kesinlikle favori kitaplarından biri!

 

özet

 

Fantastik roman1 880’li yıllarda geçen bir olaydan esinlenerek kurgulanmış.

 

Audrey Rosa, annesini kaybetmiş erkek kardeşi ve babasıyla yaşamaktadır. Dönemin kadınlarına ayak uydurmak yerine dikişlerini kumaşlar yerine değilde cansız bedenler üzerine atmayı tercih eder.

 

Amcasının laboratuarında otopsi yapmaya ilgisi vardır. Kadın olduğu için bu işi yapamamağına inananlara gücünü göstermek tek isteği. Amcasının yanındaki asistan Thomas ise çalışma ortamında asla huzur vermez.

 

Asistan Thomas ise annesini kaybetmiş, bekar evinde kalmaktadır. İyi gözlem yeteneği ile gayet başarılı birisidir. Yakışıklılığı ve gizemi de işin içine katınca ortam daha bir fena olur.

 

Thomas ve Audrey Rosa, kadınları vahşice katleden Karındeşen Jack’in peşinde koşarken aşk kalplerine takılmasın mı ?

 

Sizce kadınları katleden katilimiz kim çıkacak?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.