Göl Evi - Kate Morton - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Göl Evi – Kate Morton

Göl Evi – Kate Morton

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 25th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 542
Yazar: Kate Morton

422 Kişi Tarafından Görüldü

Tarihi kurgunun polisiyeyle buluştuğu inanılmaz hikayesiyle her türden okuru kendine bağlayacak bir aile draması.

 

Kayıp bir çocuk…

 

Haziran, 1933. Edevane’lerin kır evi Loeanneth’te geleneksel Yaz Dönümü Partisi için hummalı bir hazırlık var. Yazarlık hayalleri kuran, on altı yaşındaki Alice Edevane özellikle heyecanlı.

 

Kitabı için mükemmel bir fikir bulmakla kalmadı, rastlayıp rastlayabileceği en yanlış insana da âşık oldu. Ama saat gece yarısını vurduğunda ve gökyüzünde havai fişekler patlarken Edevane ailesi öyle bir trajedi yaşayacak ki, Loeanneth’i sonsuza dek terk etmek zorunda kalacaklar.

 

Büyük babasının Cornwall’daki evine giden Sadie, boşluktan ne yapacağını şaşırmış halde. Ta ki bir gün, sık bir korunun çevirdiği, masalsı kır evine rastlayıp oradan kaybolan çocuğun hikayesini öğrenene dek.

 

Çözülmemiş bir sır…

 

Bu arada, Hamstead’deki şık evinin tavan arasındaki çalışma odasında, seksenine merdiven dayayan ve artık ünlü bir yazar olan Alice Edevane yeni cinayet romanları üzerinde çalışıyor. Ama bir gün genç bir dedektif çıkageliyor ve Alice hayatı boyunca kaçmaya çalıştığı gerçeklerle yüzleşiyor.

 

“Morton’ın son romanında, yazarın alametifarikası haline gelen sırlar, bir kez daha gün ışığına çıkıyor. Kayıp bebekler, bir annenin fedakarlığı ve sırlar, sırlar, sırlar…

 

Morton ipuçlarını cömertçe sunarken gerçeğe yaklaştığınızı hissediyor, ancak sadece daha derinlerdeki bir sır tabakasına ulaşıyorsunuz. Kalp sızlatan seçimler ve zengin karakter çeşitliliğiyle sizi derinden etkileyecek bir roman.” Booklıst

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.