Gizemli Gelin - Samantha James - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gizemli Gelin – Samantha James

Gizemli Gelin – Samantha James

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 295
Yazar: Samantha James

2.795 Kişi Tarafından Görüldü

Leydi Maura O’Donnell ölüm döşeğindeki babasına bir söz verir: İki yüz yıl önce ünlü bir korsan tarafından çalınıncaya dek aileye bolluk getirmiş, sihirli bir Kelt emaneti olan Işık Çemberi’ni eve geri getirecektir. Bu eşsiz hazine artık korsan soyundan gelen Gleneden Dükü’nün elindedir ve Maura onu geri almayı aklına koymuştur.

Alec McBride ise kandırıldığının farkındadır. Leydi Maura baştan çıkarıcı tavırlarıyla onu oyuna getirmiş ve evliliğe zorlamıştır. Ama yaptıklarının bedelini ödeyecektir. Alec onu kendine âşık edecek, büyüleyecek ve dize getirecektir… ta ki genç kadın, Gleneden Dükü’yle hiç karşılaşmamış olmayı dileyinceye dek.

İntikam oyununa kendilerini kaptıran Alec ve Maura kalplerinde olup biteni fark edemezler. Evlilikleri sahte olsa da engel olamadıkları bir gerçek vardır: Birbirlerine duydukları tutkulu aşk.

Gleneden Dükü Alec, bekar kızları olan annelerin gözde damat adaylarından biri. Çok yakışıklı olan kahramanımız hem İngiltere hem de İskoçya’da annelerin göz hapsinde, evlilik çağında olan olan leydilerin ise radarındadır. Ama Alec, onun için kurulan tuzaklardan kaçınacak kadar da akıllıdır…

Eskiden, çok çok eskiden huzur içinde yaşarlarken değer verdikleri kıymetli kemerini bir korsan çalmış. Aileye bolluk getiren bu kemerin özelliği ise sihriymiş.

Buna inanan kahramanımız Maura da ölüm döşeğindeki babasına bir söz veriyor. Ne pahasına olursa olsun o kemeri bulacak, İrlanda’ya getirip yerine koyacaktır.

Korsan soyundan gelen kişinin kim olduğu hakkında fazla fikir yürütmeye gerek yok tabi, ipuçları onu Alec’e götürüyor. Sihir belki de kemerde değil aşık olacağı bu adamdadır, kim bilir.

Sisler ve zamana hapsedilmiş sihirden bir efsane türemiş. Bu efsane McDonough Klanı olarak bilinen halkın topraklarında doğmuş. O topraklarda, yarımadanın hemen kıyısında rüzgâr, deniz ve gökyüzü yeryüzüyle buluşur, Kelt Rahipleri hükümdarlık sürer ve paganlar Kelt tanrılarına taşlarla çevrili bir tapmakta dua ederlermiş.

Hikaye der ki; Işık Çemberi burada, Kelt Rahipler tarafından sihirle ortaya çıkarılmış.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.