Gecenin İşareti I-II-III – Sara L. Thorn - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gecenin İşareti I-II-III  – Sara L. Thorn

Gecenin İşareti I-II-III – Sara L. Thorn

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 336
Yazar: Sara L. Thorn

2.029 Kişi Tarafından Görüldü

Özlem I

 

Boston’daki sessiz hayatımdan alınmayı ve bir kraliyet vampirinin kölesi olmayı hiç istemedim. Ama şimdi burada olduğuma göre, ya boyun eğmeliyim ya da ölmeliyim.

 

Beni kaçıran kişi beni kendine aldı ama onun kadar güçlü olan kardeşi beni çalmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Sevgili seçimim onların dünyasındaki her şeyi değiştirebilecekken nasıl kaçabilirim? Ya da bir kez ve herkes için bitirin.

 

Koruyucu II

 

Athan’ın kalesinde mahsur kaldım, tek istediğim kurtarılmak.

 

Ama nihayet o gün geldiğinde, hiç de hayal ettiğim gibi değil. Beyaz şövalyeler, romantik buluşmalar veya sonsuza dek mutlu sonlar yok. Bunun yerine, Cassius ve Quinn ve kan, ölüm ve aşılmaz bir acı izi var.

 

Kaçtığımızda bile, bizi bu noktaya getiren iblisler hâlâ oyalanıyor. Şiddetli kıskançlıklar yükseldiğinde, tek bir ihanet her şeyi ve herkesi tehlikeye atar.

 

Ve artık geri dönüş yok. Çünkü daha önce olan her şey çoktan gitti

 

Avlanan III

 

Quinn’i onu tüketen Gölge Büyüsünden kurtarabilecek tek kişi benim ve yeni güçlerimde ustalaşmak için elimden geldiğince sıkı çalışıyorum ama bunu tek başıma yapamam. Ne yazık ki, Cassius’un kıskançlığı bana yardım etme yeteneğini gölgeliyor.

 

Sanki bununla başa çıkmak için yeterli değilmiş gibi, Mystreuce tamamen kontrolden çıkmış gibi görünüyor. Üçümüz birlikte çalışamazsak, o zaman bu büyülü diyar karanlığa dönüşecek.

ÜCRETSİZ OKU-İNDİR

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.