Gece Yarısı Buluşmaları - Jessica Pennington - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gece Yarısı Buluşmaları – Jessica Pennington

Gece Yarısı Buluşmaları – Jessica Pennington

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2023
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 307
Yazar: Jessica Pennington

594 Kişi Tarafından Görüldü

Yaz mevsimi… Sevgi ve nefret…

 

Sidney ve Asher yazlarını bir gölde birlikte geçirmeye zorlanmış, yetenekli iki genç yüzücü dür. Kulağa mükemmel bir eşleşme gibi gelse de her sene tekrarlanan pikniklerin, tekne gezilerinin ve aileler tarafından yakılan kamp ateşlerinin arasında Sidney ve Asher birbirlerine yapabilecekleri en iyi eşek şakalarını bulmanın peşindedirler. Gel gelelim, liseden mezun olduktan sonraki yazın en efsanevi yaz olması için işler biraz farklılaşır.

 

 

Fakat aralarındaki bu atışmalar, ailelerinin çok sevdikleri göl evlerinden atılmalarına sebep olur. Sidney, iki ailenin geçici olarak birlikte yaşayacağı yeni evlerine yerleştiklerinde eşek şakası savaşlarının her zamanki gibi devam etmesini bekler.

 

Ta ki yatağında bulduğu bir notu okuyana kadar:

 

Gece yarısı iskelede buluşalım.

 

Asher’ın ona bir teklifi vardır. Güçlerini birleştirip efsanevi eşek şakalarını ortak bir düşmana karşı yapmalarını önerir. Bu düşman, onları göl evlerinden atan ev sahibi kadındır.

 

Aralarındaki ateşkesin her şeyi kolaylaştırması gerekir fakat altı sene boyunca birbirlerine adeta işkence etmiş olmaları, yok sayması kolay bir şey değildir. Tıpkı aralarında gelişen, göz ardı edilemeyecek hoşlanma gibi..

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.