Evlenmeden Birlikte Yaşama - Tessa Hadley - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Evlenmeden Birlikte Yaşama – Tessa Hadley

Evlenmeden Birlikte Yaşama – Tessa Hadley

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 173
Yazar: Tessa Hadley

1.915 Kişi Tarafından Görüldü

Tessa Hadley neşter gibi keskin bir kavrayışla karakterlerinin iç dünyalarını keşfediyor, korkularını ve özlemlerini açığa çıkarıyor. Cesur ve şehvetli, Özgür Aşk romantik aşkın, cinsel özgürlüğün ve kendimizin en gerçek ve en anlamlı halini yaşamanın karşı konulamaz bir keşfi – Hadley’nin “kendi bilincinizi yükselten ve genişleten o kadar içgüdüsel, o kadar tam anlamıyla bir bilinci kağıda dökme” konusundaki rakipsiz yeteneğini sergileyen bir roman. ” (Lily King, Euphoria’nın yazarı

 

Özet

 

1967 Londrası yeni gençlik devrimiyle canlanırken, banliyödeki Fischer ailesi, güzel, görevine bağlı ev kadını Phyllis, Dışişleri Bakanlığı’nda kariyeri olan sadık bir baba olan Roger ile evli. Çocukları, kitap tutkunu bir genç olan Colette ve altın çocuk Hugh’dur.

 

Ancak eski bir dostun yirmili yaşlarındaki oğlu, sıcak bir yaz akşamı Fischer’ları ziyaret edip akşam yemeğinden sonra karanlık bahçede Phyllis’i öptüğünde, içinde bir şeyler alev alır. Dünyaya yeni uyanan Phyllis, bir eş ve bir anne olarak kendisinden beklentilerin tümüne meydan okuyan bir seçim yapar. Ailenin alt üst oluşu, çevrelerindeki toplumun dramatik dönüşümünü yansıttığı için, bu sıradan hayatlardaki hiçbir şeyin o kadar sıradan olmadığı ortaya çıkar.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.