Evimdeki Yabancı (Sons of Scandal 1) - Gayle Callen - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Evimdeki Yabancı (Sons of Scandal 1) – Gayle Callen

Evimdeki Yabancı (Sons of Scandal 1) – Gayle Callen

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mayıs 2015
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 304
Yazar: Gayle Callen

4.012 Kişi Tarafından Görüldü

Londra, 1845…

Grace Banbury, evine döndüğü gece bir gariplik olduğunu hissetmişti. Dakikalarca kapıyı çaldığı halde kimse ona yanıt vermemişti. Bir süre sonra kapının zaten açık olduğunu fark etti ve içeri girdi.

Ne annesi ne de erkek kardeşi ortalıkta görünüyordu. Üstelik eşyaların yerinde de yeller esiyordu. Grace neler olduğunu anlamaya çalışırken üst kattan gelen bir sesle irkildi. Yolunda gitmeyen bir şeyler olduğu belliydi.

Bir süre sonra merdivenlerden inen adamı, hayatında ilk kez görüyordu. Evin ve Grace’in yeni sahibi olduğunu söyleyen bu adamın, Grace için iyi planları olmadığı belliydi.

“Gayle Callen’in romantik hikâyeleri bir harika.”
Jill Barnett

“Okurları nasıl etkisi altına alacağını çok iyi biliyor.”
Lorraine Heath

“Gayle Callen müthiş bir yazar.”
Cathy Maxwell

Giriş’den Alıntı

Grace Banbury, kalbi yerinden çıkacak gibi nefes nefese erkek kardeşinin kasaba evinin ön kapısını çarparak kapat­tı.

Uzun zam an karanlıkta hizm etçilerden birinin onu içeri almasını bekleyerek kapıyı çalmıştı. Ancak kimse gelme­yince kapıyı açmayı dene- miş ve sanki Tanrı dualarına yanıt veriyormuş gibi onu açık bulmuştu.

Kapıyı hemen ardından kilitledi ve bavulunu mermer zemine fırlatarak yapmış ol­duğu şeyin iğrençliğiyle savaş halinde sırtını kapıya yasla­dı.Yardımcısını bile yanına almaksızın hayatında ilk kez bir at arabasında seyahat ederek evinden kaçmıştı.

Öfkesi yü­zünden zar zor biriktirdiği bozuk paralarını yanınaa almayı son anda akıl etmişti.

Kendine güvende olduğunu hatırlattı. Şimdilik… Annele­rinin hem bu kasaba evini hem de şehirdeki küçük malikâne­yi kumarda kaybettiğini Edw ard’a söylediğinde acaba nasıl tepki verecekti?

Annesi çok değil geçen gece yaptığından utanarak kaybetmiş olduklarını telafi etmeye yetecek parayı geri kazanacağına söz verdiği bir not haricinde hiçbir ipucu bırakmadan evi terk etmişti.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.